Wpis z mikrobloga

#ukraina #jkm #putin #kuce #pomidory

Wypoki, robimy pół serio mirkową debatę. Jedyny taki pojedynek. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie :D

@donmuchito1992 aka Banderowiec aka Banderman, nienawidzi JKM-a.

@Nero12 aka Kutz, wierny Kuc.

Don siedział na Majdanie i bił się z Berkutem.

Ja przesiadywałem na Krymie i Donbasie.

Będzie grubo. Forma dosyć luźna, głównie plusujecie wypowiedzi, które się Wam podobają.

Na seria pogadamy głównie o Ukrainie. Czyli wszystkie #januszesprawzagranicznych mogą oczekiwać dobrego Januszowania.

Zaczynam, Don, Adaś, powiedz mi. Jak jest Twój stosunek do Czarno-Czerwonych flag jakie powiewały i nadal powiewają na Majdanie i na całej zachodniej Ukrainie? Co czułeś widząc plakat Stepana Bandery pod sceną na Majdanie? #polityka
  • 15
Zaczynam, Don, Adaś, powiedz mi. Jak jest Twój stosunek do Czarno-Czerwonych flag jakie powiewały i nadal powiewają na Majdanie i na całej zachodniej Ukrainie? Co czułeś widząc plakat Stepana Bandery pod sceną na Majdanie?


@Nero12: (#) tak samo głupie pytanie jakbym zapytał ciebie

jak się czujesz, że osoba na którą chcesz głosować neguje holokaust i wielbi Hitlera za podatki.


ale co mi tam. Poczytam.
Zaczynam, Don, Adaś, powiedz mi. Jak jest Twój stosunek do Czarno-Czerwonych flag jakie powiewały i nadal powiewają na Majdanie i na całej zachodniej Ukrainie? Co czułeś widząc plakat Stepana Bandery pod sceną na Majdanie?


@Nero12: jak zaczynasz od takiego pytania, to daj mi od razu tag, żebym sobie wrzucił na #czarnolisto
@Nero12: O tak po dodaniu tagow #jkm #kuce to wcale ci ostatni nie zaplusuja okreslonych koemntarzy tak samo jak nie wykopuja ostatnio wszystkiego na temat Korwina. Jesli pytasz o Bandere i Ukraine to po co watek JKM? Moim zdaniem po to zeby sobie zapewnic plusiki.
@Nero12: kto chciał to miał jakieś artefakty "banderowskie" przy sobie. Ja pojechałem i byłem tam zgodnie ze swoim sumieniem. Na pewno nie mam sobie nic do zarzucenia.

To twój ulubieniec jest skłonny do odbierania praw wyborczych, a dla mnie liczy się wolność, ale nie taka z utopijnych wizji JKM tylko taka realna jaka było np. na Majdanie.
@donmuchito1992 aka Banderowiec aka Banderman, nienawidzi JKM-a.


@Nero12: Jeżeli śmieszkujesz to ok, ale jeżeli to na poważnie to jednak źle trafiłeś - mniejszość ukraińska na wykopie jest jaka jest, nie każdy musi ją lubić, ale zarzuty o popieranie skrajnego nacjonalizmu to spore przegięcie.

@donmuchito1992: Nienawidzisz JKM? Z tego co pamiętam to chyba pisałeś jakiś czas temu, że mu dobrze życzysz.
@Crimen (śmieszkowałem w opisie)

@donmuchito1992: Nic Ci nie zarzucam. To pytanie brzmi o co się tam biłeś? I jakie masz odczucia teraz gdy rewolucja powoli odwraca się przeciwko swoim dzieciom? I ostatnie: Poroszenko - jak jego oceniasz, to że wygra to już przesądzone.
@Crimen: Nie mogę nienawidzić JKM, ale prawdą jest, że go nie lubię. Wiadomo, dla kuców każdy kto nie zgadza się z ideologią JKM od razu go nienawidzi. Kolejną sprawą do tej pory mu dobrze życzę, jak wszystkim(może poza ruskimi)
@Nero12: Teraz pytanie do Ciebie: nie boli Cię to, że JKM najpierw naśmiewa się z niepełnosprawnych, chce ich zamykać przed światem, a potem nagle lansuję się jak reszta bandy i pokazuje swojego niepełnosprawnego kandydata do PE? Nie przeszkadza Ci to, w jaki sposób mówi o komunistycznych zbrodniarzach pokroju Jaruzelskiego czy Kiszczaka?
1. Ja zauważam pełną spójność w poglądach Korwina odnośnie niepełnosprawnych. Korwin nie chce walczyć z niepełnosprawnymi a niepełnosprawnością w możliwie szerokim zakresie. Niepełnosprawność to znaczy negatywny odchył od norm (czy to intelektualnych czy fizycznych). Na siłę integrując dzieci pełnosprawne z niepełnosprawnymi defacto poszerzamy problem. Dlaczego? Ano, gdyby w takiej klasie było 50/50% jest szansa na jakąs względną równowagę ale jeśli (jak też jest w społeczeństwie) na 30-50 dzieci przypada jeden niepełnosprawny to