Wpis z mikrobloga

@hartem: By jej nie zgubić, taka linka nie zabezpieczy przed upadkiem i zabraniem bo jest elastyczna jak te od słuchawek do telefonów stacjonarnych. Natomiast jak żołnierz biegnie czasami albo rzuca się na ziemię to broń może z kabury wypaść i linka zapobiega zgubieniu w pośpiechu ;]
  • Odpowiedz
@johann89: szyna akcesoryjna ok, ale co więcej da się wymyślić w M1911?

Dla mnie do wielu zastosowań dyskwalifikuje brak trybu spustowego DA, jednorzędowość magazynka i średnio uniwersalny kaliber.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rogue: Inny mechanizm spustowy, podwójna sprężyna powrotna, obustronny bezpiecznik, przyrządy celownicze od Novaka, magazynki z tego co pamiętam od Wilson Combat. Ponoć jest zdecydowanie celnejszy.
  • Odpowiedz
@johann89:

Inny mechanizm spustowy,


SA to wciąż tylko SA, można kombinować z drogą lub oporem spustu, ale bez DA to jak dla mnie szału nie ma przy bojowym pistolecie.

podwójna sprężyna powrotna,


Znany patent, ale ok, może w 1911 nieczęsty.

obustronny bezpiecznik,


Standard w nowych wersjach M1911.

przyrządy celownicze od Novaka


JW.

Generalnie wszystko zależy z czym porównać, z M1911 z epoki to ok ale w porównaniu do współczesnych pistoletów to
  • Odpowiedz
  • 0
@Rogue: Dlatego napisałem, w porównaniu do zwykłej 1911, bo jak dla mnie nowy Colt różni się szczegółami w porównaniu do starszego MeuSoca, wprowadzonego w 94 roku. Ale to oni mają doświadczenie i wybrali pistolet, który będą używać. :)
  • Odpowiedz