Wpis z mikrobloga

Polecicie jakieś opony do ostrego koła na miasto? Raczej szukam zwijanych 700x23c i w kolorze żółtym. Do tej pory jeździłem na Michelinkach Pro Race, niesamowicie się zużyły po 2 latach jeżdżenia po mieście i teraz łapię gumę co 30 km...

No albo jakieś w miarę fajne druciaki co wytrzymią w mieście

#szosa #ostrekolo #rower
  • 8
  • Odpowiedz
@neplah: Maxxis Detonator? Nigdy nie miałem, ale ogólnie ludzie sobie chwalą, sam pewnie bym je kupował do swojego SS, ale dorwałem półdarmo Schwalbe Lugano od kumpla, więc nie były mi potrzebne.
  • Odpowiedz
@neplah: maxxis detonator- w miarę tanie z wkładką antyprzebiciową. Schwalbe lugano- żadne szaleństwo ale mam z przodu i rzadko łapię gumę. Vittoria zaffiro leży u mnie za szafa w oczekiwaniu a na swoja kolej, podobno dobrze trzyma się mokrej nawierzchni. Jeśli stawiasz na lans to fixie pops- tanie, ladne i kolorowe ale niestety szybko sie zdzierają podczas skiddowania. Odradzam michelline dynamic- czesto lapią kapcie i szybko sie deformują.
  • Odpowiedz
@piotr03: Ja już założyłem do ostrego Vittoria Zaffiro, które ściągłem z szosy. Postanowiłem zainwestować w lepsze gumy do szosy i kupiłem Vedersteiny Freccia Tricomp, podobno dobre i można je pompować nawet do 11 bar :-) Dziękuję Wam serdecznie za pomoc
  • Odpowiedz