Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszym wydaniu "kropki nad G" stwierdzam, iż Olejnik to po prostu szczyty wyżyn najwyższych gór w kategorii gównianego dziennikarstwa. Nie bronie krula jakoś mocno, ale aż mnie w oczy bolało, że go tak jawnie prowokowała i nawet się z tym nie kryła, że porusza gówniane tematy, żeby nie dać powiedzieć Korwinowi nic konstruktywnego. Zwabili go pod pretekstem poważnej rozmowy i dawaj typowe dla Olejnikowej nap$#%#ie przekręconymi cytatami, super program kur%o. TVN24 to jednak gówniana telewizja z równie gównianymi dziennikarzami.

#knp #korwin #krul #tvn24 #olejnik
  • 11
  • Odpowiedz
@piker: Ja się dziwie dlaczego Korwin w ogóle tam poszedł? Czego on oczekiwał? normalnej dyskusji? przedstawienia swoich poglądów? Przecież wszyscy wiedzieli że zaprosili go tam tylko po to żeby go skompromitować. A najśmieszniejsze jest to że czytając komentarze zauważam jak dużo ludzi kupuje takie marne prowokacje.
  • Odpowiedz
@artpop: @Regierungsrat_Walter_Frank: Wiesz, przed wyborami spodziewałbym rozmowy o programie wyborczym, a tymczasem gdy przychodzi do rozmowy z Korwinem, to jakoś nagle wszystkim w głowie głównie jego prywatne poglądy... No sorry, ja też się nie zgadzam z jego światopoglądem, ale po co znowu dyskusja o prawach kobiet, z czym TEN DRUGI (bo nawet nie wiem kto to był) wyskoczył na dzień dobry? Wniosło to coś nowego do tematu? NIE.
  • Odpowiedz
@ostr: Jak przychodzi do programu dziennikarz PO, to jakoś głaskanie po głowie jest OK - nawet ukryte pod płaszczykiem (łatwo odpieralnej) krytyki :)
  • Odpowiedz