Wpis z mikrobloga

Dawno temu całkiem sporo grałem w CS 1.6, z rok temu pyknąłem pare razy w Source, a wczoraj kupiłem CS:GO. Dwa mecze, dwa razy mnie głosowali za kickiem, bo lamiłem... O co ta spina?

#csgo
  • 14
@KORraN: Nie zniechęcaj się. Ja też zaraz po zakupie zostałem wykickowany, tak się wkurzyłem, że odinstalowałem grę. Zostałem sam na 5, zabiłem 3 i zginąłem a chwilę potem kick xD. Graj tylko turniejowe i najlepiej ze znajomymi.
Jak grałeś turniejowe, to polecam na początek pograć trochę zwykłych meczy i dopiero wrócić do turniejowych. Lepiej dla Ciebie, bo ogarniając dostaniesz wyższą rangę po 10 wygranych rankingowych i nie będziesz przeszkadzał innym graczom, którzy grają rankingowe.
Widzę, że tu dużo się zmieniło od czasu Source, trzeba się będzie doedukować chyba :P


@KORraN: Ludzie (ruscy) się pieklą bo za bardzo zależy im na rangach. Najlepiej zacznij od trybu uproszczonego.
@KORraN: mnie ostatnio jakiś #!$%@? ciągle chciał wyrzucać bo byłem przed nim w tabeli (ja drugi on trzeci)... tyle dobrego że nikt nie głosował. Generalnie wydaje mi się, że zaszkodziły dwie ostatnie promocje, dużo cebulaków kupiło grę i jest jak jest :/
@KORraN: Pograj wyścig zbrojeń, żeby zaznajomić się z tym jak się z czego strzela. Potem deatmatch z wybraną swoją bronią, żeby ją wyszlifować. No i parę razy 'uproszczony' żeby sobie ogarnać nowe mapki/przypomnieć stare. Znajomość mapy to 70% gry. :)