Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie dwa dni miałem okazję dużo słuchać radia (RMF). Oświadczam że takiego gówna jakie wielki polski artysta pod pseudonimem Muniek Staszczyk wydał dawno nie słyszałem. Biedaczyna upadł na dno i tworzy juz jedynie komercyjny chłam żeby tylko rozgłośnie chciały to puszczać, on tym samym czerpać zyski. No normalnie aż mi kartofle w piwnicy gniją jak to leci. Piosenka o dupie Maryny z jakąstam wpadającą w ucho melodyjką i koniecznie milionkrotnie powtarzanym jednym wersem żeby głupi słuchacz podchwycił.

#muzyka #gorzkiezale #tlove #dnoi10metrowmulu
  • 4
  • Odpowiedz
Biedaczyna upadł na dno i tworzy juz jedynie komercyjny chłam żeby tylko rozgłośnie chciały to puszczać, on tym samym czerpać zyski. No normalnie aż mi kartofle w piwnicy gniją jak to leci. Piosenka o dupie Maryny z jakąstam wpadającą w ucho melodyjką i koniecznie milionkrotnie powtarzanym jednym wersem żeby głupi słuchacz podchwycił.


@tomy86: ju ar de polisz bojfrend, jes jes, jes ju ar.
  • Odpowiedz
@tomy86: piosenka pasuje do jego solowej płyty, która według mnie była słaba (i to bardzo), poza jedną (może dwoma) piosenkami. ostatnio się zdziwiłem, że jej nie mam zgranej. włożyłem do odtwarzacza i się dowiedziałem czemu.

w t.love robi t.love, solowo robi to co mu się podoba, więc też trzeba tak na to patrzeć.
  • Odpowiedz