Wpis z mikrobloga

#anime #chinskiebajki #mekakucityactors

Obejrzałem właśnie 5 odcinek Mekakucity Actors i powiem wam, że nie jest źle. Według mnie jest nawet dobrze z nadzieją na bardzo, jeśli wszystko będzie zmierzało w takim samym kierunku. Do serii na początku byłem nastawiony raczej negatywnie ze względu na iż materiałem źródłowym są "jakieś piosenki" jednak postanowiłem oglądać mimo to, bo Shaft ◔_◔

tym bardziej nie rozumiem licznych zarzutów kierowanych w stronę tego anime, takich jak rzekoma niezrozumiałość, naprawdę chcecie od pierwszego odcinka znać fabułę anime którego oglądacie? Dla mnie, kogoś kto nie jest zaznajomiony z kagerou project, bardzo podoba się, że w początkowych odcinkach podrzucane są jedynie tropy, które widz może samodzielnie łączyć w całość i dopiero później dostaje wyjaśnienie oraz może się przekonać czy jego przewidywania były trafne. Jak na razie serię oceniam na mocne 7/10 z nadzieją na 8
pitrek136 - #anime #chinskiebajki #mekakucityactors 

Obejrzałem właśnie 5 odcinek Me...

źródło: comment_oiCdkFJccrMH1m8CQTrMaumSPJBvURRx.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@pitrek136:

naprawdę chcecie od pierwszego odcinka znać fabułę anime którego oglądacie?


W przypadku anime 5 odcinków to złoty środek - jak do piątego nie wiadomo o co chodzi, to albo nigdy nie będzie wiadomo, albo okaże się dopiero w ostatnim/przedostatnim.
  • Odpowiedz