Wpis z mikrobloga

@Logan00: no to hmm... Co mylisz - to wolontariusz napisze do aniolziom (bo on chyba jest bez paczki, sprawdz), a aniolziom napisze dotego do kogo mial. Jak myslisz, damy rade to zalatwic tak?
@kicioch: wybaczcie mi moi drodzy... przez ostatni czas miałem nieco pod górkę w sprawach osobistych i zaniedbałem wiele, z wykopem włącznie... nie chciałem robić zamieszania, ale czasem po prostu nie da się inaczej... rozmawiałem z Logan00 wczoraj i ustaliliśmy ze zrobie paczke jako wolontariusz, ale potem dostałem wiadomosc ze mam normalnie robic paczke dla swojej osoby... wiec tak zrobiłem... i widzę, że jeszcze bardziej tym zamieszałem... nie łapię trochę tego systemu,
@aniolziom: Dajesz mi 100% gwarancji że wyślesz tą paczkę tak? Na odpowiedź masz 5 minut - jak nie odpowiesz to paczkę możesz wyrzucić do kosza bo wprowadziłeś niesamowite zamieszanie.
@aniolziom: Przykro mi ale Twoja paczka się zmarnuje. Zawaliłeś sprawę z kilku powodów:

1. Nie przestrzegałeś terminów, co jest idiotyzmem bo 2,5 tygodnia to W CHOLERĘ CZASU. Jeśli przewidywałeś spóźnienie to mogłeś nas o tym poinformować.

2. Ifnormujesz nas już po wszystkim bez nawet słowa przepraszam :I Polecam się zapoznać z zasadami dobrego wychowania. Daty były jasne, dzieckiem nie jesteś. Osoba do której piszesz przez te 2,5 tygodnia bardzo sie martwiła