Wpis z mikrobloga

Kolejny odcinek #garazmarzenafrolo

Dzisiaj Nissan GTR - uwielbiam tą maszynę, jest wg. mnie świetną konkurencją dla Europejskich superaut. Design jest podobno kontrowersyjny ale na moje jest piękny, bardzo Japoński, taki ciosany samurajską kataną. Podoba mi się to, że jest na bieżąco ulepszany, moc do pewnego momentu rosła z roku na rok - podoba mi się takie perfekcjonistyczne podejście. Co myślicie mirki ?

#garazmarzen #samochody #wykopcarsavenue #motoryzacja
Pobierz a.....8 - Kolejny odcinek #garazmarzenafrolo



Dzisiaj Nissan GTR - uwielbiam tą mas...
źródło: comment_aaV0ZVrLyxvc3EfUqB2RFfslwQMdkeQW.jpg
  • 8
@xqwzyts:480.000 zł ale nie ma za bardzo co do niego dokupywać jak tak patrzę :) Także full opcja będzie niewiele droższa, to nie jest zła cena ;p @Poirytowany - to co ;p tutaj marzymy ;p @Misq - jechałem kawałek jako pasażer - sprawia wrażenie super ostrego noża do cięcia zakrętów - świetny jest.
@afrolo2568: brzydki, sprawia wrażenie otyłego, drogi jak diabli, za to wielką zaletą jest skrzynia dsg, mimo wszystko chyba wolę r32/r34 (pomijając to jak trudno je dostać i że nie mają wersji z kierownicą po lewej stronie)
@Attrazione: R34 jest epickie ale weź tu kup takie. Mnie się design R35 podoba, trochę grubasek to fakt ale ja lubię otyłe auta ;p Pomijając obecnie produkowane Mercedesy, które są jak gruba niemka - nie dość że grube to jeszcze brzydkie.