Wpis z mikrobloga

@Adammik @peterek93 Dzięki ;]

@epi Zapewne trochę nad tym posiedzę, bo to materiały promocyjne platformy zarządzania firmą. Jeden film na każdy moduł tejże aplikacji. To moja pierwsza praca, wiec nie mam zielonego pojęcia jaką ceną rzucic
  • Odpowiedz
@Medykoo: Serio pomyśl nad czasem. Pomnóż to np x40zł godzina, czy tam 50, jeśli są bogaci, a praca serio niełatwa. Zawsze bierz czas i swoje zapotrzebowania. Najwyżej zaproponują mniejszą. Ważne żebyś nie zrobił tego za 10 zł.
  • Odpowiedz
  • 1
@Medykoo: załóż sobie jakąś satysfakcjonującą stawkę godzinowa i przemnoz przez zakładany czas pracy, potem dodaj ze 30%, na koniec ocen prestiż firmy i zwiększ adekwatnie (na wypadek jakby Ci wyszło za malo)
  • Odpowiedz
@epi @johanneskate1 @Persil Sprawa jeszcze jest tego typu że jestem uczniem technikum i miałem u nich praktyki. Wyróżnili mnie i zaproponowali taką prace. Wiec generalnie mam 17 lat i nawet matury nie mam wiec raczej nie moge wymagać zbyt dużej stawki nawet godzinowej. Co myślicie?
  • Odpowiedz
  • 1
@Medykoo: Imho matura nie ma tu znaczenia, liczy się co możesz dla nich zrobić i czy jesteś w tym dobry. Wiadomo, że nie należy szaleć z cena, ale też nie wypada robić za pół-darmo. Zwłaszcza jeśli jesteś pewien swoich umiejętności. W końcu z jakiegoś powodu Cie wyroznili.
  • Odpowiedz
@epi: No właśnie tylko trudno mi sie odnaleźć pomiędzy zaszaleniem z ceną a zrobieniem pół darmo. Jeden film z ośmiu myślę że poświęce max 2 dni, przy załozeniu że będę pracować ok 5-6 max 7 h na dzień (oczywiscie wieczorem/nocą , bo nadal chodzę do szkoły). 150-200 zł za film to dobra stawka?
  • Odpowiedz
  • 1
@Medykoo: 200zl za 10h pracy to całkiem niezła stawka. Zwłaszcza jak dla ucznia. Na etacie wyszłoby ponad 3k na miesiąc. Sporo dorosłych tyle nie ma :) Za wszystkie filmy miałbyś 1600zl, co dla porządnej firmy nie powinno być sporym wydatkiem. Zwłaszcza za materiał, który ma ich promować.
  • Odpowiedz