Wpis z mikrobloga

Te osoby są proszone o podanie adresu na stronie wykopoczty - najlepiej imię i nazwisko + oczywiście adres. Jeśli już raz podaliście adres to napiszcie w formularzu "wesołych świąt' :)

@Blatny: @borntobewild: @ciubix: @daft_apple: @eCko: @Even: @exohm: @filipp: @filoop: @fircyk: @Frollo: @Helier: @kolo120: @ledniowski99: @MartinessPL: @marysuistyczna: @maxtrosoft: @Owocozerca: @pietrass: @pietrek3121: @planet3437: @shadow_no: @shownomercy: @simsoniak: @sleep-walker: @terminator2: @Thou: @tiris: @tymczasowa: @XTas:

#wykopoczta
  • 39
  • Odpowiedz
@Logan00: Nie, nie, ja nic Wam nie akceptuje nie bój się, tak tylko zawołałam bo mam wolną chwilę to Was chciałam odciążyć :P Ale nic nie akceptuje tam, nie oglądam też zdjęć żeby na swój prezent nie trafić, widziałam tylko co browarciechan i wykop wysłał :P
  • Odpowiedz
@Logan00: Pasowałoby tą całą listę podzielić na trzy typy:

1. Osoby, które wysłały paczki ale nic nie dostały

2. Osoby, które nie wysłały paczki ale dostały coś - (czyli największe
  • Odpowiedz
@wywlekacz: Wiem jaki jest problem, wstrzymaj się z tą przesyłką, najwyżej będziesz wolontariuszem? Może tak być? Zaraz bym Ci podesłała nick osoby do której napiszesz :)

@Logan00: mamy niestety problem z kolegą/koleżanką (idiotą :]) Owocozerca bo usunął konto a wywlekacz ma już gotową paczkę :< Dlatego zrobimy tak, że Owocożerca zostanie usunięty z uczestników i wywlekacz napisze do tej osoby co miał napisać Owocożerca, pasuje? :D
  • Odpowiedz
@kicioch: Paczka jest gotowa i została zaakceptowana. Mnie jest generalnie obojętne komu wyślę tę paczkę, więc mogę być wolontariuszem i poratować kogoś kto paczki nie dostanie (sam będę jedną z takich osób, bo nikt jak dotąd nie poprosił mnie o adres i raczej się już nie doczekam). Nie bardzo mi się podoba jednak fakt, że zdradzasz publicznie nick wylosowanej przeze mnie osoby. Dwa, czy jest pewność, że ta osoba nie
  • Odpowiedz