Wpis z mikrobloga

Te osoby są proszone o podanie adresu na stronie wykopoczty - najlepiej imię i nazwisko + oczywiście adres. Jeśli już raz podaliście adres to napiszcie w formularzu "wesołych świąt' :)

@Blatny: @borntobewild: @ciubix: @daft_apple: @eCko: @Even: @exohm: @filipp: @filoop: @fircyk: @Frollo: @Helier: @kolo120: @ledniowski99: @MartinessPL: @marysuistyczna: @maxtrosoft: @Owocozerca: @pietrass: @pietrek3121: @planet3437: @shadow_no: @shownomercy: @simsoniak: @sleep-walker: @terminator2: @Thou: @tiris: @tymczasowa: @XTas:

#wykopoczta
  • 39
  • Odpowiedz
@wywlekacz: Skoro ta osoba usunęła konto to jakie to ma znaczenie czy napiszę jej nick? Usunęła konto w trakcie trwania wykopoczty - to był albo jakiś troll/karchan (bo mieli plany trollować wykopocztę) albo jakieś nieodpowiedzialne dziecko, jak można usunąć konto w trakcie trwania akcji i nie wysłać paczki?

@Logan00: w panelu nie widze żeby ten ktoś wysłał paczkę i Tobie chyba też tego nie zgłaszał?
  • Odpowiedz
@kicioch: tu jest osoba do której mam wysłać paczkę i nie mam adresu jeszcze.. a paczka gotowa ;/ mogę dostać nową osobę czy czekać jeszcze na odezwanie się tej osoby?
  • Odpowiedz
  • 0
@kicioch: wybacz ale swój adres prześlę dopiero jutro po południu. Nie mogę się na swoje konto przez telefon zalogować;/ no trudno... :(
  • Odpowiedz