Wpis z mikrobloga

Support na #gmail daje dupy.

Dwa miesiące temu zostało zablokowane moje konto Gmail. Jako, że jest mi potrzebne, wszędzie miałem je podane jako kontakt, to postanowiłem napisać do nich o co w ogóle chodzi. Konto służyło mi tylko i wyłącznie jako email, więc trochę się zdziwiłem tą blokadą. Pierwszą odpowiedź od nich dostałem po miesiącu, dowiedziałem się tylko tyle, że moje konto zostało zawieszone z powodu "wielokrotnych lub poważnych naruszeń naszych wytycznych dla społeczności". Dali mi możliwość odwołania się, więc to zrobiłem. Po następnych dwóch tygodniach otrzymałem tą samą wiadomość co poprzednio... No i znowu czekam, aż mi łaskawie odpowiedzą, bez dostępu do mojego maila i niemiłosiernie #!$%@?.

Spotkał się ktoś z tym kiedyś?
  • 50
@courso: gmail to nie jest usluga, cos ci sie pomylilo.

nikt nie potrzebuje gmaila, wiec znowu argument nietrafiony. W przypadku usług pocztowych, bo o to ci pewnie chodzi, google nie ma zadnego monopolu. Zdobyli ludzi bo zaoferowali konkurencyjny, wysoko jakosciowy produkt. Mimo tego, wciaz mozesz zalozyc konto gdziekolwiek indziej i w ogole nie potrzebujesz konta google.
@Scarecrow141: Dlaczego potrzebujesz akurat gmail? zmigruj sie gdziekolwiek indziej

@courso: jego popyt jest co? :D Stary, no prosze Cie. Wez sie moze doedukuj i jak Ci nie odpowiada "monopol" Google to przejdz na poczta.onet.pl. Nie jestes w zaden sposob zmuszony do korzystania z ich produktów, a na rynku istnieje wiele alternatyw, wiec moze skoncz z tym pseudomonopolem

http://en.wikipedia.org/wiki/Outlook.com

http://en.wikipedia.org/wiki/Yahoo!_Mail
@dzordzyk: ja #!$%@?, sam sie doedukuj. jezeli jedyny dostawca uslugi gmail to google to jest monopolista na gmail. owszem gmail to email, ale rozni sie atrybutami roznymi, dlatego taka forma rynku to konkurencja MONOPOLISTYCZNa mlotku
ja #!$%@?, sam sie doedukuj. jezeli jedyny dostawca uslugi gmail to google to jest monopolista na gmail. owszem gmail to email, ale rozni sie atrybutami roznymi, dlatego taka forma rynku to konkurencja MONOPOLISTYCZNa mlotku


@courso: pohamuj sie z wycieczkami osobistymi, bo pograzasz sie jeszcze bardziej. Juz powiedzialem, ze Gmail to nie jest usługa. Usluga jest "poczta elektroniczna", ktora Gmail jest dostawca (jako webserwis). Dokladnie tak samo jak Outlook.com czy yahoo mail.