Wpis z mikrobloga

#turniejachtung #achtung #achtungachtung

To sa prawdziwe wyniki:

http://curvefever.com/achtung/match/16929861

http://curvefever.com/achtung/match/16930317

To oszustwo i wołam po tagach aby wszyscy wiedzieli. Sytuacja wygladala nastepujaco; Umowilismy sie na 21:00. Jedna gra trwa ok. 15 min. wiec zarezerwowałem sobie czas do 21:45(15 zapasu w razie czego). Do 21 przyszly tylko 3 osoby. Stwierdzilismy ze bedziemy czekac na reszte a ja napislem do @damiinho jednego z oragnizatorow co dalej. W miedzy czasie przyszla jeszcze jedna osoba. Przyszedl organizator
@damiinho: Nie w trakcie tylko przed, nie kłam. I rozmawiajac z toba napisalem ze musze isc bo nie mam juz czasu. Skoro robicie sobie turniej ze swoimi znajomymi i macie zalozenie ze oni musza przejsc, to po co oglaszacie to na wykopie jako wykopowy turniej? Albo sie zmawiacie i gracie na tych ktorych nie znacie, albo robicie takie oszustwa jak tutaj ze nie zaliczacie gry ktora byla o czasie w 4
@KoderDeKoder: W trakcie też. Nie w trakcie całego, ale nigdzie nie napisałem, że w trakcie całego, więc nie wiem z czym masz problem (co zresztą nieistotne, bo cały czas byłeś dostępny). Robimy turniej wykopowy i staramy się, żeby każdy by każdy miał szansę na grę. Zachowałeś się bardzo niefajnie i bardzo szkoda, że tak zrobiłeś. Naprawdę nie widzę sensu w kontynuowaniu tej dyskusji, nic nie wskórasz.
@damiinho: W trakcie nie pisalem z toba, wylacznie przed. Co z tego ze bylem dostepny skoro caly czas jestem dostepny bo nei zamykam okna od curvefever? Wskóram może to, że osoby które to przeczytają nie będa zapisywaly sie do nastepnej edycji wiedzac jakie wałki sie tu odstawia. Wy sie zachowaliscie bardzo niefajnie. @bigmazi & @picek którzy grali cały czas na mnie i wy @damiinho @Aleks7 jako organizatorzy, ze puszczacie swoich mimo
@KoderDeKoder: Nie wiem, co robisz z okienkiem Curvefever, ale jeśli przez tę chwilę naprawdę byłeś tak bardzo zajęty, to na pewno inni gracze z grupy by te 10 minut na Ciebie poczekali, wystarczyło powiedzieć, a nie obrażać się, nie wyzywać innych graczy.

Granie drużynowe jest nie do zwalczenia, nie wiem, co się działo u Was w grupie, ale jeśli ktoś zechce tak grać – zagra tak i nic z tym nie
@damiinho zmawiali sie na mnie dlatego bo nie gram z wami w "wykopowych pokojach" na curvefever, a nie dlatego ze kogos obrazilem. Powiedzialem im co o nich mysle dopiero po tym jak zaczeli otwarcie sie zmawiac na mnie i mowic zeby mnie zajechac. Jak spotykam kogos z wykopu to mnie pyta czemu nie gram z reszta "mirkow". Wlasnie dlatego ze nie lubie cebulactwa, buractwa i malych polaczkow jakich reprezentujesz.

EOT z mojej
@KoderDeKoder: skoro zagraliście drugi mecz w 5 to logicznym jest, że trzeba pierwszy mecz powtórzyć. A Ty sobie wyszedłeś szybko zanim ktokolwiek zdążył się odezwać. Czekali na Ciebie, a Ty strzeliłeś focha "bo zajeżdżajo!!11". Może to dla Ciebie zaskoczenie, ale na tym polega ta gra. A co najlepsze to jak już skończyli drugi mecz (bez Ciebie) to wróciłeś tam z głupim tekstem w stylu "i co hehehe wcześniej powtarzaliśmy bez jednego,
@imyodda @Aleks7 o czym wy w ogole rozmawiacie do mnie? To ze wy i wasi kolesie nie potraficie grac fair, bo wszyscy na mnie gracie, a @MaziPL jeszcze rozkazuje z pozycji obserwatora i mowi kto ma mnie bardziej zajezdzac i wszyscy sie sluchaja to jest jedna kwestia.

A kwestia ktora tu poruszam to oszustwo organizacyjne.

Organizator @damiinho (ktorego ja zreszta wezwalem) powiedzial, ze jesli do 21:20 nie przyjda to mozemy zaczac bez