Wpis z mikrobloga

@franekfm:

2014


dalej nie rozumieć, że nie chodzi o ułomność państwa, tylko rozwiązanie polegające na ślepej wierze w ludzką dobroczynność. Libertarianie przynajmniej nie łgają, że reforma musi przynieść pewne koszta, w tym wypadku ludzkie.
  • Odpowiedz
Libertarianie przynajmniej nie łgają, że reforma musi przynieść pewne koszta, w tym wypadku ludzkie


@Szarlejowiec: (#) socjalizm rodzi społeczną nieczulicę, Libertarianie #!$%@?ą głupoty bo nie rozumieją moralnych skutków socjalizmu, z pewnością taka zmiana moralnie również jest na plus.

To tylko wygodnictwo takiego marginesu i znieczulicy ma problem, bo teraz niby płacą podatki więc umywają ręce od problemów i jest to dla nich wygodne, a tak to będzie im serce łamać
  • Odpowiedz
Nie do końca


@TheBestest: Bo trzeba być skretyniałym gimboliberałem zindoktrynowanym przez JKMa, żeby myśleć, że na wolnym rynku każdy będzie miał hajs i każdy będzie dobry sekundę po wprowadzeniu wolnego rynku. W szczególności w kraju cebulaków.
  • Odpowiedz
@franekfm: Matko boska jaki wspaniały będzie ten wolny rynek. Ludzie lepsi, jacyś życzliwsi, pieniędzy starczy dla każdego, nieroby pójdą do roboty, a wszyscy będą wolni, bo nie będzie przymusowych ubezpieczeń. Raj
  • Odpowiedz
Jestem sknerą i nie dam ani grosza na fundację charytatywną więc dobrze, że państwo zmusza mnie i wszystkich innych do oddawania pieniędzy na fundację charytatywną, bo inaczej biedni by pozdychali. #lewackalogika

Jak nie dasz pieniędzy na dom dziecka i dzieci zdechną z głodu to czyja wina jest? Twoja, że nie dałeś, czy państwa, że ciebie do tego nie zmusiło? Jak ludzie nie chcą pomagać innym to ich wina, że ci
  • Odpowiedz
@franekfm:

już widzę jak zwolennicy dzikiego kapitalizmu i społecznego darwinizmu spieszą się pomagać innym LOL .. jedni będą trzepać kasę wykorzystując do tego wszelkie niemoralne sposoby, a ci moralni maja po nich sprzątać bałagan.. dzisiaj państwo sprząta po nich, a na wolnym rynku będzie to robić garstka ludzi.. finał pewnie będzie taki że biedota po wielu latach znowu się zbuntuje i "przetasuje karty".. czyli ten libertarianizm będzie działał tylko jeżeli
  • Odpowiedz
@ibilon: (#) to może Cię zmusimy żebyś przyjął w gościnę bezdomnych?

przecież tylu ich biednych na ulicy, nie mają się gdzie umyć, zjeść a z mieszkaniami socjalnymi taki problem
  • Odpowiedz