Wpis z mikrobloga

Nie no teraz to już przesadziłaś #wykopoczta. Nie wyobrażałem sobie, że dojdzie do takiej ŻENUJĄCEJ SYTUACJI. WSTYD WYKOPOCZTA, WSTYD! NIE O TAKĄ WYKOPOCZTĘ WALCZYŁEM #!$%@?!


Chłopie zostałeś moim osobistym, wykopowym, mirkowym #superhero. Uważam, że dostałem najlepszą paczkę regionalną jaka było można dostać. Aż mi głupio ile rzeczy dostałem :)

- książka leszka smieszka z autogragrafem LESZKA!!!!!

- ołówek z bursztynem #bogactwokuhwa

- pendrive z bursztynem 8gb #bogactwomegamegamegakuhwa #zazdroscciebojestczego

- kubek zawsze na propsie

- nie wiedziałem co, ale pojechałem z różowym paskiem do Łeby przez Szymbark. Tam było to coś w sklepie z pamiątkami i na pytanie co to, zdziwiona Pani odpowiedziała, że to tabakierka :)

- moneta gdańska

w tym momencie odszedłem sprawdzić o czym zapomniałem i oczywiście WIELKA NIESPODZIANKA. Wyjałem z folii gumowego ludzika PGE Arena, macam macam a to kolejny PENDRIVE :D I TO JAKI!

dodam, że zawsze było mi głupio wydawać ciężko zarobione pieniądze na pendrive dlatego teraz czuje się jak #krulzycia. Zabawne, że to odkryłem dopiero podczas pisania tej notki.

czyli:

- ludzik PGE pendrive 4gb

- maskotka lew bryloczek

Przepraszam olesiu, ale na prawdę nie dałem rady napisać tego prędzej. Serdecznie zapraszam do Torunia :) Znajdzie się nocleg i piwko.
Soyerski - Nie no teraz to już przesadziłaś #wykopoczta. Nie wyobrażałem sobie, że do...

źródło: comment_0O76JmfyN7equSva2qgdFVBeCP7xe1te.jpg

Pobierz
  • 10
@jak_to_mozliwe: pusta :) muszę się zaopatrzyć. Nie miałem czasu się pytać, ani dochodzić co to jest. Wchodzę do sklepiku z pamiątkami i patrze, a tam za szyba coś podobnego. Prędzej stawiałem, że to przycisk do papieru :D