Wpis z mikrobloga

Pisałem już 2x o Dead Space 3 ale wczoraj skończyłem i kilka słów uzupełniających to co do tej pory napisałem.

Gra od początku do końca jest świetna, grafa ciągle do podziwiania (od światła to w credidtsach było kilka minut nazwisk ;)) muzyczka super, najlepszy jest oczywiście gameplay a poziom strachu dla mnie za mocny, bez światła nie dałem rady grać ;)

Z minusów wymieniłbym tylko dwa, odpalanie gry to nieporozumienie, niby drobiazg ale za każdym razem te intra, start, X, start, X, X, load game, X, gra ma autosave, potwierdź to Xem, load, X start no ja #!$%@?, jak mi zabrało czasów PSXa gdzie po odpaleniu gry było new game i load game i po prostu się grało :/

Drugi minus nieco gorszy, zapisywanie gry, jak już wcześniej wspomniał Milton Bobbit, zapisywanie to kpina, gorszego nigdzie nie widziałem, gra ma autosave ale nigdy nie wiadomo kiedy się go spodziewać i jak masz już iść spać to grasz nie wiadomo ile bo się nie zapisuje, można dać save and quit ale następnego dnia okaże się że trzeba przejść spory kawałek gry od nowa, albo zapisywanie zawartości sprzętu, też głupota, raz zapisałem stan gry i pomieszczenie które zwiedziłem było później nie odwiedzone ale klucz do niego zużyty zapisywanie gry to najgorsza sprawa w tej grze, ręce opadają często.

Mimo tych 2 wad ta gra jest zajebista i ilość plusów przytłacza te 2 minusy, grę oceniam 9/10 ale przyznam że naciągam ocenę bo uwielbiam tą serię, ktoś spoza fanów Isaca powinien przeczytać moją ocenę 8/10 ;)

#ps3 #deadspace #mirkorecenzjaps3
Liquid_Snake - Pisałem już 2x o Dead Space 3 ale wczoraj skończyłem i kilka słów uzup...

źródło: comment_g5kfR5UaRY4w7cMja85Uk7oFdFrOVjas.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: To widzę dosyć specyficzna opinia, zwykle się spotykałem z narzekaniami, że co najwyżej niestraszny średniak. Ja po bardzo dobrej i całkiem strasznej jedynce mam do nadrobienia jeszcze dwójkę, więc do trójki jeszcze daleko.
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: Bo ludzie oczekują że zobaczą coś nowego w horrorze, że siedząc z dziewczyną czy kumplem obok o 15:34 z muzyczką i browarem będą srać ze strachu a przecież czy to film czy gra z gatunku horrorów to muszą być do tego WARUNKI, ciemno, sam i słuchawki głośno, nie ma mocnych na to!

Dwójka jest zajebista, uprzedzam tylko że najstraszniejsza jest jednak jedynka i pod kątem straszenia możesz się nieco
  • Odpowiedz