Wpis z mikrobloga

Mam dylemat pomiedzy PR, PO, lub nie pojsciem na wybory.


@Tywin_Lannister: O ja pierniczę, PO??? Siedzisz na wykopie na którym cały czas są wrzucane przekręty PO, a ty chcesz na nich głosować? Ludzie nigdy chyba nie przestaną mnie zadziwiać.

PS Ja Ci na kogo masz głosować nie będę mówić, ale kurde, nie głosuj na tych co już rządzili, naprawdę nie widzisz jaka to banda złodziei i oszustów?
  • Odpowiedz
@NieRazNieDwa: jakies dowody, wiarygodne zrodla informacji? Bo zgodze sie z tym, ze PO tworzy slaby rzad, ale wiekszosc tych "przekretow" to fejki rozdmuchiwane przez opozycje i jej wyborcow. Poza tym europoslowie z PO dobrze nas reprezentuja i stanowia istotna przeciwwage wobec frakcji socjaldemokratow w europarlamencie.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Wooooooo, naprawdę, naprawdę? Hmm miałem Ciebie się zapytać "ile masz lat?" bo jakbyś miał 13-14 lat, to może faktycznie nie rozumiałbyś jeszcze skali marnotrawstwa pieniędzy w Polsce, ale skoro masz zamiar głosować to jednak masz >18 lat więc już coś powinieneś rozumieć.

Na każdym kroku utrudnia się życie ludziom, urzędnicy mogą zniszczyć firmę i nawet za to nie odpowiedzieć (oglądałeś kiedyś program Państwo w państwie?), rozrzutne wydawanie pieniędzy: na wszelakie zakupy, od krzeseł do urzędników za majątek do poważnych inwestycji choćby autostrady, jest tego tak wiele, że można by wymieniać i wymieniać.

Proszę powiedz, że jesteś tylko
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Albo chociaż popatrzmy na to: na dzień dobry od każdej pensji potrącane jest nam jakieś 40%, ale trzeba jakoś żyć, a żeby żyć trzeba coś kupować wiec płacimy kolejne różne podatki, opłaty i faktycznie wychodzi, że każdemu Polakowi w podatkach jest zabierane więcej niż 60% pensji, a co w zamian dostajemy? Całą figę, głodowe emerytury, kolejki do lekarzy, drogi które zaraz będzie trzeba naprawiać i wiele innych bubli, no
  • Odpowiedz