Wpis z mikrobloga

@sayane: @llorT: Zakładam, że bez UE nie mielibyśmy tak wysokiego poziomu eksportu, mobilności po całej Europie (Schengen) i - przede wszystkim - miliardów euro dotacji, które dostaliśmy (tak, dostaliśmy!).
  • Odpowiedz
@skuraboska: Przedstawiłem tylko obecną retorykę, otóż każdy kij ma dwa końce. Obecnie jeśli przedstawi się jakieś minusy Polski w UE podnosi się larum, tak społeczeństwo ma wyprane mózgi. A przyczyniła się do najdroższych autostrad w Europie, astronomicznych cen za wodę czy ścieki, odpady?
  • Odpowiedz
Przedstawiłem tylko obecną retorykę,


@llorT: Nie, rzuciłeś informacją, która nie ma nic wspólnego z tematem.

Obecnie jeśli przedstawi się jakieś minusy Polski w UE podnosi się larum, tak społeczeństwo ma wyprane
  • Odpowiedz
@skuraboska: W krótkiej perspektywie czasowej może i tak, a co będzie za 10 lat? Kto będzie utrzymywał państwo, gdy odczujemy drenaż mózgów i demografię?
  • Odpowiedz
a co będzie za 10 lat?


@llorT: Kto wie co będzie za 10 lat. Ja obstawiam, że zbliżymy się do obecnego poziomu gospodarek Niemiec czy Francji.

Kto będzie utrzymywał państwo, gdy odczujemy drenaż
  • Odpowiedz
@skuraboska:

Kto wie co będzie za 10 lat. Ja obstawiam, że zbliżymy się do obecnego poziomu gospodarek Niemiec czy Francji.


W tym momencie, muszę zakończyć dyskusję.

Not sure if troll or just stupid.
  • Odpowiedz
@sayane: Wiem - jeżeli chodzi o Schengen. A jeżeli chodzi Ci o źródła, to jest ich mnóstwo; polecam ostatnie wydanie Polityki czy Newsweeka. I nie, nie sądzę, żeby dwa tygodniki opinii o najwyższym w kraju nakładzie przekłamywały akurat te informacje :).
  • Odpowiedz