Wpis z mikrobloga

#pytanie do #4konserwy. Tak sobie obserwuje od dłuższego czasu tag #neuropa i zastanawia mnie jedna rzecz. Typki zgadują się pod tagiem w celu zakopywania znalezisk w większości prawicowych i patriotycznych. Próbują też zakopywać każde znalezisko o KNP. Gdy im się to wytknie to krzyczą "wolny wykop", "mogę zakopywać co chcę" jak by to, że wcześniej umawiają się pod tagiem na zakopywanie nie miało żadnego znaczenia. Jak myślicie, czy większość stałych bywalców tego tagu to jakaś młodzieżówka lewicowej partii, czy to tylko pożyteczni idioci? Zapraszam do głosowania :)
  • 35
  • Odpowiedz
@kuriozum5: Hmm, moze mamy inny wypok bo ja pod tym tagiem widze wyjasnienia dlaczego dane znalezisko sie nie nadaje. I dzieki temu glowna nie sklada sie w 95% z politycznego #!$%@?. Najsmieszniejsze, ze jak jakies znalezisko o Korwinie wejdzie na glowna to konserwy krzycza, ze wielka porazka neuropy. XD
  • Odpowiedz
a widziałeś, żeby w ciągu dnia dodawano tyle spamerskich znalezisk związanych z jakąś lewicową partią albo propagujących lewicowe poglądy?


@bruceivins: Takich znalezisk nie ma bo kogo oni mieli by wrzucać? Palikota z dildo, Senyszyn twierdzącą, że większe zatrudnienie w biurokracji zmniejsza bezrobocie czy może Szumlewicza, który chce ustawą znieść ubóstwo? Bądźmy poważni. Lewacy krytykują swoich przeciwników a sami wstydzą się swoich poglądów na tyle, że do głowy im nie przychodzi
  • Odpowiedz
  • 34
@kuriozum5: A czy wykop zalewa fala znalezisko typowo lewicowych? Ja tego nie widzę. Widzę tylko masowy spam tymi samymi informacjami o gejach, muslimach, cyganach, Korwinie. I tak w kółko. I mam ten słynny "ból dupy", gdy sobie patrzę jak jedno z moich ulubionych miejsc w sieci zmienił się z portalu z ciekawostkami, nauką w popularnym wydaniu i specyficznym humorem zmienił się w jakąś kiepską tubę propagandową.
  • Odpowiedz
Hmm, moze mamy inny wypok bo ja pod tym tagiem widze wyjasnienia dlaczego dane znalezisko sie nie nadaje.


@PanSutek: Ciekawe, ja zazwyczaj widzę tylko insynuacje typu "wiecie co z tym zrobić" czy "polecam motzno".
  • Odpowiedz