Wpis z mikrobloga

#bieganie #sport

Mirki, zacząlem biegac i dysponuje tylko starymi adidasami. w starych adidasach i powoli odczuwam dyskomfort wiec planuję kuoic jakies buty dedykowane do biegania. Mam stope neutralna/ pronujaca. Polecicie mi jakies buty do 200zl? Sklep biegacza mnie zbadał i mowia tam żebym wzial asicsy za 620zl i wkladki za 170 i koniecznie skarpety za 40zl. No i oczywiscie powinienem zmieniac buty co 2 sezony. Tiaa
  • 18
  • Odpowiedz
@matpio TAK, nie miałem zastrzeżeń na spokojne bieganie wystarczą a jak się wkręcisz to sobie kupisz coś za 200zl ja kupiłem Nike dual fusion na przecenie. Bez przeceny 270.
  • Odpowiedz
Ja mam reebok realflex kupione w sizeerze w promo za ok 200 zł. Teraz jest model 2.0 za 199 zł. Mogę polecić choć przebiegłem w nich dopiero 250 km, jak na razie zapiętki się wycierają trochę.
  • Odpowiedz
#!$%@? jakie problemy, ja zaczynałem biegać w zwykłych halówkach, bez skarpet +10 do speeda, a tutaj 200zł okazuje się być jeszcze za małą kwotą na start, a do tego nie można zapomnieć o wyglądzie, bo to też się liczy w bieganiu - O JA #!$%@? :D

@matpio sprawdzałeś Nike DUAL FUSION?
  • Odpowiedz
@matpio: dobry wybór. Moje ekideny dokonały żywota po mniej więcej 1700 km. Kosmiczny wynik. Teraz przerzuciłem się na Jomę Trek, mam nadzieję, że okażą się równie dobrym wyborem.
  • Odpowiedz