Wpis z mikrobloga

@Mateusz: @epek22: No, zbierali chetnych i mnie koles na lanczu namowil. Poszedlem z nim i on sie nie dostal, a ja tak. Zadzwonili w dniu wylotu do Polski bym sie pojawil na oboz nauki walki i bym potem w calym serialu asystowal jako viking, ale polecialem na Mazury. Juz zapomnialem o wszystkim i mi zadzwonili w pazdzierniku chyba, ze jest finalowa akcja jako zolnierz saksonski. To poszedlem na
  • Odpowiedz
@epek22: @Mateusz: No i wstajesz rano i poginasz na autobus. Zbieraja Cie z innymi brodaczami ( to bylo chyba najwazniejsze w selekcji) i jedzie taki na pole. Tam wszystko rozstawione, kupa blocka... Normalnie tyle blocka, ze o normalnych butach to zapomnij. Trzeba sie do switu przebrac, umalowac i zglosic po bron. Sniadanie jeszcze przed tymi manewrami - calkiem dobre, bo kazdy statysta jadl to samo co gwiazdy i
  • Odpowiedz
@Mateusz: Na polu przed Wicklow. Gdzies w okolicach Ashford. Na zachod od M11. Ale czy bym tam trafil, to nie wiem... Na mapie tez nie wiem czy dobrze bym pokazal. Kierowca autobusem jechal.
  • Odpowiedz
@Mateusz: Wiem, ze studio bylo w Ashford. Tam sie uczylismy sekwencji bitewnej zwanej "vicking one". Takie ruchy, ktore mielismy wykonywac jako statyusci. Oczywiscie wszystko zostale olane na dzwiek krzyku "akcja" ;)) wszyscy na zywiol ;))
  • Odpowiedz