Wpis z mikrobloga

Uważacie, że noszenie okularów przeciwsłonecznych na okulary korekcyjne to obciach? Szczerze mam coś w tym stylu: [foto]

i nie widzę problemu w noszeniu ich na okulary korekcyjne. Rok temu się przełamałem i nosiłem tylko do auta lub mega dużego słońca a w tą wiosnę (lato) noszę już praktycznie cały czas. ale ciekaw jestem jak społeczeństwo na takiego coś reaguje ;)

#pytaniedoeksperta #pytanie #lato #okulary #oczyboners #oczy #wadawzroku
M4h00n - Uważacie, że noszenie okularów przeciwsłonecznych na okulary korekcyjne to o...

źródło: comment_44fhEXWORsM0mSZCpJLDRaLTnbBQW3at.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@M4h00n: (#) Ale, że masz na głowie przeciwsłoneczne i korekcyjne w systemie "jedne na drugich"?

Dziwnie trochę. :D

Myślę, że spotkasz się z kilkoma zaskoczonymi twarzami, ale raczej nikt się nie przejmie zbytnio ;)


To jest w ogóle możliwe?


Czy kosztuje jakieś niewarte zachodu pieniądze? Bo jak kosztuje dużo to faktycznie "walić estetykę" ;)

  • Odpowiedz
@M4h00n: jak rozumiem ty nosisz zwykłe przeciwsłoneczne na okularach? bo ja mam takie większe więc jak założę na okulary to tego że noszę korekcyjne nawet nie widać. A reakcja ludzi: "ale zajebiste - okulary na okulary" :D
  • Odpowiedz
@zordziu: z tego co wiem to:

a) można sobie kupić takie doczepiane na magnesik szkła przeciwsłoneczne http://www.luxoptica.pl/images/my/clipon.jpg coś takiego - to wygląda jak mietek z Tira

b) można kupić sobie takie że się z automatu przyciemniają ale to róznie z nimi bywa - jak pisałem wyżej jak coś jest do wszystkiego to do niczego

c) mogę kupić sobie soczewki :D

ź) jak idę do kina okulary 3D też ubieram na korekcyjne
  • Odpowiedz
@M4h00n: z tych wszystkich opcji to osobiście chyba poszedłbym do jakiegoś optyka coby mi wymienił szkła w moich lenonkach na korekcyjne ciemne :D

Na soczewki mam za suche oczy. A z kinem to się zgadzam, nie ma sensu kombinować inne rozwiązanie ;)
  • Odpowiedz
@zordziu: @lol2x: @nasedo: @yanckyanck: @popiolka: @Synekdocha:

mówicie, że dziwnie to musi wyglądać, z przodu tego w ogóle nie widać a z boku widać tyle co na fotce:

@zordziu: gdybym miał kilka stów wolnych na zrobienie sobie korekcyjnych okularów ciemnych.... i tak co roku(co dwa) wymieniać je mmm... było by super ;) niestety wada postępuje i co roku/co dwa muszę wymieniać, z tego powodu jest to
M4h00n - @zordziu: @lol2x: @nasedo: @yanckyanck: @popiolka: @Synekdocha: 

mówicie, ż...

źródło: comment_ny5KFb3veO9hTsjDetRq4H7x9kwAHqbF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@M4h00n: Z daleka nie widać faktycznie. :D

Ważne, byś czuł się komfortowo. Czyli głównie wygoda, wygląd jest drugorzędny. ;)

A co do wady.. Ciągle zapominam, że medycyna się rozwija szybko :D Wiadomo: operacja> okulary :D
  • Odpowiedz