Wpis z mikrobloga

@robert919: Macie to co mnie interesuje czyli WC i 365 ale brak ofert sprzedaży. Może skupcie się na czymś co jeszcze na żadnej giełdzie nie jest w ten sposób zbierzecie bitcoiny bo jak nikt nie chce sprzedać to i kupców nie będzie.
@snorlaks: Niestety, bittrex i allcrypt dodają wszystko co nowe tak jak my, a mają większą bazę użytkowników. Wypatrujemy jakiejś killerwaluty. Speedcoin wygląda obiecująco jeśli marketing i affiliacja naprawdę zadziałają w tym przypadku. Za wcześnie jednak, żeby w nią inwestować. Jak promocja będzie dobrze szła to damy tutaj cynk. Aktualnie jesteśmy jedyną giełdą tej waluty.
@snorlaks: przygotuj portfele, BTC przelewaj partiami, kupujesz walutę i na portfel od razu, jak koliber, nie ma żartów, nie takie giełdy jak bittrex zwijały się w kilka sekund
@robert919: pobieżnie badałem wczoraj temat Speedcoin i ten wasz SPD wygląda podejrzanie, waluta identyczna do SPC, z taką samą nazwą, wypuszczona tydzień po oryginalnej, plus wyłudzanie danych z facebooka za 100 szt., nie chcę tu niczego kategorycznie stwierdzać, ale nie wygląda to dobrze, ja zainwestowałem w SPC
@plazmat: Słowo speed jest dość popularne i coinów o tej samej nazwie zdarzyło się już kilka. Ważne, że mają inne skróty i można je odróżnić. Danymi z facebooka mogą nagonić nowych ludzi na kryptowaluty.