Wpis z mikrobloga

a co tu rozumieć z tych dwóch to jednak Izrael jest normalniejszy. Tyle w temacie, każdy kto kibicuje Hamasowi czy innemu powinien zostać uznany za terrorystę


@fraciu: jeden kraj terrorystyczny przeprowadził zamach na drugi kraj terrorystyczny, a ty z takimi wysrywami xD samo powinieneś zostać uznany za terrorystę za wspieranie zamachów z wypiekami jak ciapaci
  • Odpowiedz
@fraciu: W końcu głos rozsądku. Pamiętam jakie poparcie zyskiwał Hamas w wojnie z Izraelem, tymczasem ten sam Hamas pozbawiłby życia wielu europejskich zwolenników w bardziej sprzyjających im okolicznościach.
  • Odpowiedz
@fraciu Ty masz jakieś spektrum uposledzenia.

Tak na prawdę to masz zamknięty łeb i tak bardzo gardzisz nie Iranem, a ludźmi, którzy mają przeciwne zdanie na ten temat niż Ty, że to tylko ten jedyny powód twojej s----------j retoryki.
Myślisz że masz rację, a jesteś w błędzie, bo jedyne rację w mopsie możesz dostać. Dałeś się zaszufladkować w sposób, który nie pozwala Ci choćby wysłuchać drugiej strony. Twoja szuflada jest tak
  • Odpowiedz
@rebelhorizon: pomijając fakt że przeprowadza systemowe ludobójstwo na palestyńczykach, strzelając do dzieci, oznakowanej pomocy humanitarnej i szpitali to techniki jakie stosuje w tych swoich "eliminacjach" to czysty terroryzm. Jak można w obcym kraju X podkładać b---y, wybuchowe komórki i pagery żeby zamordować przedstawicieli kraju Y, nie licząc się z tym kto postronny zginie? Przecież jakby to się stało w kraju europejskim, to miesiącami byśmy mielili że przeprowadzono atak terrorystyczny na
  • Odpowiedz
@karol-orf zero konkretów xD "jesteś głupi bo uważasz innaczej niż ja", nikt nie odpisał mi czemu Izrael jest niby terrorystycznym państwem, każdy tylko pisze tak jak ty. Ja jestem w błędzie ty nie. XD
  • Odpowiedz
@rebelhorizon Iran też ma swoje za uszami, ale gra jest pewnie o stawkę o jakiej nic nie wiemy.

Większości nie ma co tego tłumaczyć, bo to debile bez własnych poglądów opierających zdanie na tezie, która pierwsza zesrała im mózg.

Teraz mamy te wszystkie eksterminację polskiej inteligencji na przestrzeni lat. Troglodyci do których żaden argument nie dociera, bo słysząc o faktach, które stoją po przeciwnej stronie, choć trochę by się zreflektował i
  • Odpowiedz
@fraciu właśnie debilu j----y przedstawiasz to jak opisałem Ciebie. Dla Ciebie ostrzeliwanie konwojów humanitarnych to nie akt terroryzmu? Kto jest p----------y? Jesteś głupim zjebem, a nie posiadaczem poglądów.

K---o.
  • Odpowiedz
@fraciu ale mam nadzieję, że nie bierzesz internetowych sporów tak bardzo do siebie.

Jako jednostkę na pewno bym Cię szanował, a niezgoda na tej płaszczyźnie to nie warunek szacunku.

Mam nadzieję, że również radość sprawia Ci ostra wymiana zdań.
  • Odpowiedz
nikt nie odpisał mi czemu Izrael jest niby terrorystycznym państwem


@fraciu: kłamiesz, bo ja rzeczowo odpisałem jakie terrorystyczne metody stosuje. Takie wasze argumenty i pudrowanie rzeczywistości.

Teraz dla symetrii w Nowym Jorku powinni podłożyć b---ę na skrzyżowaniu, by wyeliminować izraelskiego premiera albo ministra, a potem udawać: terroryzm? Jaki terroryzm, normalna eliminacja xD
  • Odpowiedz
@rebelhorizon nie tylko Ty, ale gra już chyba nie jest o to kto ma rację, tylko kto bardziej da się wyruchac za poglądy na temat kraju, który w gruncie rzeczy nie gra roli, ani izrael ani Iran.
  • Odpowiedz
Tak samo jest z tą j----a wojna.

Zwyzywają Cię od ruskich troll i onucy bo dali się idealnie wyruchac przez okno overtona.

Człowiek tylko chce przekazać, że może lepiej byłoby k---a mieć jakieś relacje z mocarstwem atomowym bo to jeden kontynent i nie chodzi o atak na Ukrainę, tylko rozsądne podejście, a nie skaka nie jak 20kg seba do kolosa to jesteś z automatu k---a rosyjska
  • Odpowiedz
@Davidozz w dzisiejszym konflikcie Rosja - Ukraina i Izrael - Hamas, Hezbollah i Iran nie ma odcieni szarości. Jedyne słuszne podejście to wspieranie Izraela i Ukrainy i doprowadzenie rozwiązania kwestii Rosji, Hamasu, Hezbollahu i Iranu do końca. Każdy kto wspiera Rosję, Hamas, Hezbollah czy Iran powinien być deportowany na te tereny i uznany za terrorystę. Nie ma drogi środka.
  • Odpowiedz
Nie widzicie jak w imię krajów, które nie znaczą dla was tyle co rodak jesteście w stanie drugiemu oczy wydrabac. Podział na każdej plaszczycnie i tyle
  • Odpowiedz
Nie skończyły, tylko te poglądy, które masz Nie pozwalają Ci przeczytać postów wyżej, które napisałem. Bawi mnie atakowanie brakiem argumentów i ogólnym friendlyfire, podczas gdy potrafią nas poróżnić sprawy, które nie powinny.

Wybacz mi, ale to na pewno rozumiesz, bo tak jest.
  • Odpowiedz