Wpis z mikrobloga

Ja tam sobie siedzę w Salwadorze, gdzie aktualnie przebywam na plaży w Santo Domingo. Razem z moim serdecznym kolegą Johnem zajmujemy się głównie żeglowaniem po czystych wodach Oceanu Spokojnego. Dobrze wiemy, że nasze oszczędności są zabezpieczone mocą obliczeniową, której wielkości nie są w stanie wytworzyć nawet wszystkie superkomputery świata razem wzięte. Niczym się więc nie martwimy, robimy to co lubimy i cieszymy się słoneczną pogodą.

Później idę spotkać się z Esmeraldą, lokalną modelką. Ona bardzo lubi czarujących przybyszów z krajów Europy. Ponoć to jedna z kuzynek prezydenta Bukele, który swym panowaniem odmienił Salwador, tworząc z niego państwo respektujące wolność i niezależność swoich obywateli. Nic więc dziwnego, że naród kocha swego prezydenta, dając mu w wyborach 90% poparcia.

A jak tam u was w Polsce? Słyszałem że coś słabo z dzietnością, Jakieś rekordowe deficyty. Ponoć ZUS się wali? A i jeszcze ci przybysze z Azji i Afryki...
#bitcoin #kryptowaluty #salwador
nadzorcapoleki_polakow - Ja tam sobie siedzę w Salwadorze, gdzie aktualnie przebywam ...

źródło: Screen-Shot-2016-08-08-at-9.22.56-AM

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach