Wpis z mikrobloga

Jedziemy sobie wczoraj samochodem, omijając wszystkie możliwe korki z nawigacją Here. Niestety w połowie drogi bateria w nokii padła i trzeba było przerzucić się na coś innego. Wyciągnęliśmy galaxy taba czy. Nawigacja od googla ponoć taka zajebista więc ryzykujemy.

#!$%@? czwórką oczekując na zjazd, widzimy przed sobą trzy różne, jeden za drugim, no i co? Zawiesił się #!$%@? #!$%@?, ta głupia kropka na tym #!$%@? tablecie stanęła sobie w miejscu jak gdyby nigdy nic i tablet się zamroził na 30 sekund. Wystarczyło żeby ominąć odpowiedni zjazd.

Po chwili google skalkulowały drogę to nas zaprowadziły na wjazd na czyjąś posesję. No #!$%@?.

#android #androidtogowno #googletogowno #bojowkawindowsphone #androidsrandroid
  • 10
  • Odpowiedz
a znaku to nie było?


nawigacja=dodatek do fizycznej mapy ;-)


1000 lat temu musieli jeździć samochodami bez nawigacji

MOAR, #!$%@?, MOAR TYCH TŁUMACZEŃ XD

A Ty @mahometgej kup sobie prawdziwy tablet za 2500 złotych zamiast jakieś gówno z komunii za 1 złotych w abonamencie za 19 na pół roku.
  • Odpowiedz
Utwardzona droga miedzy polami zarośnięta krążkami uznawana za zwykła trasę i godzina w plecy na trasie Poznań-krakow brawo nokia


@typowymirekakrobata: Miałem tak jadąc 2 lata temu do Szklarskiej Poręby na jakiejś nawigacji (nie telefonicznej). Droga przez las, trawa na drodze na pół metra, ale na mapie jest, ograniczeń prędkości tam nie ma, więc została wybrana jako odpowiednia (zarówno w ustawieniach na najszybszą jak i na najwygodniejszą trasę). I później godzinę jazdy
  • Odpowiedz
@mahometgej: Mi fabryczny hondowski garmin odwalal akcje każąc skrecac w polne ścieżki mimo ze ustawienia dróg mial prawidłowe. #!$%@? go i w miejsce tego wstawiłem uchwyt na telefon i to z zasilaniem usb wychodzącym fabrycznie z pod deski :) #tylewygrac #tylkolumia
  • Odpowiedz