Wpis z mikrobloga

@Amatorro: Nie wiem czy kojarzycie co niektórzy ze 20 lat temu telezakupy Mango, jak reklamowali dozownik do szamponu. I baba demonstrowała jak to bez tego dozownika nie da się żyć i wylewała sobie szampon na głowę xD. Tak mi się skojarzyło.
  • Odpowiedz
Jak takie tępaki cokolwiek osiągają w życiu, najczęściej przez dziedziczenie, to dowód na porażke neoliberalizmu.


Zużywa tylko zasoby, nic nie wnosi.


@SorosSugarDaughter: to nie tak, podobnie jak zakupy mango, to jest show dla przygłupów aby się przypodobać targetowi, który ma kupować jego produkty - szkolenia, spędy wilków, itp.
  • Odpowiedz
ak takie tępaki cokolwiek osiągają w życiu


@SorosSugarDaughter: żerują na debilach i freethinkerach. Zwróć uwagę, że typ specjalnie ściska te butelki, żeby zawartość efektowanie wsytrzliwała. Najbardziej widać to na butelce z wodą. Typ robi kontent pod mariuszków z brajton, a mariuszki z brajton chętnie obejrzą, jak ci głupi urzędnicy w Brukseli utrudniają im życie.
  • Odpowiedz
as intelektu, wielki pan biznesmen z koziej d--y od łódzkich mikrokawalerek, pokonany przez kawałek plastiku


@Amatorro: a to nie jest tak, że on nagrania na te swoje biznesy tępych ludzi i chciał się im przypodobać, że też nie lubi tych korków?
Nie wierzę, że odrywał je kiedyś wcześniej, bo by wiedział że się u-------i. Prawda? Prawda?
  • Odpowiedz
@Amatorro: chłop chce sobie jakąś grupę inwalidzką ogarnąć, czy o co chodzi? Regularnie piję jogurty z butelek i się jakoś jeszcze nigdy nakrętką nie uwaliłem. Nieironicznie, osobie z porażeniem mózgowym to może sprawić problem, ale dorosły człowiek który nie ma porażonych funkcji motorycznych powinien sobie poradzić bez problemu.
  • Odpowiedz