Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm ej Mirki kminiłem tę bieda wersję wypadu do Grecji pod skrzydłami Janochy i chyba wykminiłem. Dominisia doskonale zdaje sobie sprawę, że te osoby to zwykłe pionki. Ale dalej są konkurencją. Rozwijanie ich socjali nie jest liderom na rękę. O narybek coraz trudniej, więc lepiej żeby trafiał bezpośrednio do topersów, gdyż wiąże się to z większymi prowizjami. Jej grupa już wróciła do Polski, a u karyny dopiero teraz zaczyna się prawdziwy social marketing. Kasa z frajerów za wycieczkę się zgadza, teraz będą roleczki z zajebistych miejsc. Po co szkolić się u przegrywów z nosami w telefonach, skoro można szkolić się u dynamicznej businesswoman? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Technick20 - #frajerzyzmlm ej Mirki kminiłem tę bieda wersję wypadu do Grecji pod skr...

źródło: Screenshot_2024-09-14-11-52-40-681_com.instagram.android-edit

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Technick20:

Ale dalej są konkurencją. Rozwijanie ich socjali nie jest liderom na rękę. O narybek coraz trudniej, więc lepiej żeby trafiał bezpośrednio do topersów, gdyż wiąże się to z większymi prowizjami.


To nie jest prawda. Prowizje mają liczona od wszystkich łebków poniżej w hierarchii, niezależnie od tego, czy zostali zrekrutowani bezpośrednio czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Markowowski: możliwe, że masz rację. Przy rozważaniach kierowałem się chłopskim rozumem, który podpowiada mi, że kasa za bezpośredniego nagonionego, który wykupi pakiet Elite jest większa niż jakieś ochłapy po niższych szczeblach.
  • Odpowiedz
@Markowowski: nie tylko, bezpośredni lebek to $25 dolarów jeżeli będzie przedłużać pakiet. Do tego bonus w postaci $200 dołków za zapisanie osoby.

Jak twój wasal zrekrutuje wasala to dostajesz 1000GV do drzewka i potem ewentualnie 10-20%. Do tego dostajesz z „jednej nogi” czyli jak masz 2 gamoni to tylko od jednego bonus się liczy.
  • Odpowiedz
@Technick20: rozmawiałem z jedna dziewczyna w która tym była, to przyznała się ze ich liderka potrafiła na połączeniu p----------ć chętnego na pakiet elite. Z tego co się dowiedziałem nie była to pojedyncza sytuacja. K------o na maxa
  • Odpowiedz
@IksdeHeheh:

nie tylko, bezpośredni lebek to $25 dolarów jeżeli będzie przedłużać pakiet.


To jest tylko bonus, ja mówię o procentowej prowizji, to jest największa składowa ich profitów tam.

Według mnie ten cały “binary compensation plan” został skonstruowany, by promować względny “team work”. Rywalizacja może być obecna między teamami, inaczej to ma mało sensu. No chyba że twoja liderka chce ci p------c te $200 jak mówisz. Może być też tak, że
  • Odpowiedz