Wpis z mikrobloga

Kolejny raz alerty pogodowe uratowały życie krakowianom,
sytuacja jest tragiczna, po nocnym opadzie 0,2mm deszczu na m2 Wisła podniosła się na tyle, że zerwała kładkę na Kazimierzu!

Zapytany na miejscu krakowianin odpowiedział, że "żyje od 50 lat ale takiej wody jeszcze nie widział odkąd wychodzi na pole".

#krakow #burza #powodz
dddobranoc - Kolejny raz alerty pogodowe uratowały życie krakowianom,
sytuacja jest t...

źródło: z18000298IEG,-Jeszcze-w-niedziele-przed-poludniem-widac-bylo-bu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dddobranoc: typowy bordowy ćwierć mózg z portalu wykop peel, jakby nic nie wysłali i d-----e deszczem to byś j---ł żarem po głównej OLABOGA ALERTY MAJOM A MI PIWNICE ZALAŁO, zresztą prognozy dopiero przewidują ten opad a nie że już miał być.
  • Odpowiedz
  • 0
@nairoht: parówo z portalu wykop peel jak widzisz na screenie miało już tej nocy padać, taki alert dostałem w centrum Krakowa, gdzie przez noc i do tej pory spadło mniej deszczu niż podczas wiosennej mżawki.
Ja nie wiem jak tam u Ciebie w powiecie czy już podmyło jedyny w okolicy mostek na rzece ale jeżeli tak to najwyższa pora abyś zapakował kilka opon do pieca bo się chłodno zrobiło.

@
dddobranoc - @nairoht:  parówo z portalu wykop peel jak widzisz na screenie miało już...

źródło: IMG_6443

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja nie wiem jak tam u Ciebie w powiecie czy już podmyło jedyny w okolicy mostek na rzece ale jeżeli tak to najwyższa pora abyś zapakował kilka opon do pieca bo się chłodno zrobiło.


@dddobranoc: co do ćwierć mózgu to jednak się nie myliłem xD
  • Odpowiedz
@dddobranoc: ale wiesz że jesteśmy dalej w przedziale tym dalej. Rzeczywiście będzie najprawdopodobniej od godziny 19-22, ale chyba nie będziesz czepiał się że jednak to już po zachodzie słońca i mówił że nie poinformowali bo miało być w dzień, a nie w nocy 13.09.
  • Odpowiedz