Wpis z mikrobloga

@Vegonator: Pomaga, 3 sekundy orgazmu później do spania. A rano już robota i zapomnisz o feelsach, wrócisz z pracy/studiach i jakoś do wieczora wytrwasz i wieczorem znów to samo. A do pracy musisz chodzić żeby mieć pieniążki na s--s.

#niepopularnaopinia
  • Odpowiedz
@bolyss: co tu się żalić, jestem zwyklakiem w każdej dziedzinie, mam znajomych, nie jestem jakiś nieśmiały, z dziewczynami gadam normalnie, ale każdorazowa próba zdobycia laski kończy sie fiaskiem. I tak sobie żyje bez panny u boku już 9 lat, a prawie każdy z bliższych znajomych jest z kimś w związku. No i feelsy i co zrobisz Bożenko, nic nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@Vegonator: 9 lat bez panny? A lustro masz? Myjesz się na pewno?( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to kobiet się nie zdobywa bo to nie trofea. Chociaż na studiach ^^

Ja pół roku się męczyłem aż pewnego dnia przyszedłem do domu i teraz inne rzeczy mnie męczą.
  • Odpowiedz
@Vegonator: Damn myślałem że masz z 30. Masz czas, znam tak co mają więcej i... kurde chyba jednak nie znam :| ale tak czy inaczej się nie załamuj. Studiujesz?
  • Odpowiedz
@Alver: Studiuje. Nie załamuje sie jakoś bardzo bardzo, ale troche smuteczek jak przychodzisz na impreze, jest 9 osób z czego 8 to są pary, a Ty sam siedzisz jak dałn i sączysz tego browara. Troche suabo. Ale może i na mnie przyjdzie pora
  • Odpowiedz
@Vegonator: Gdzie studiujesz to może Cię rozerwiemy i wkręcimy w towarzystwo singli. Ja miałem gorzej bo przychodziłem na imprezę a tam 12-15 facetów i 5-7 lasek z czego 4 zajęte, 2 brzydkie i jedna z którą się nie prześpisz bo już to kiedyś robiłeś a dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.
  • Odpowiedz
@Vegonator: Jeśli byłem trzeźwy to się czułem, nietrzeźwy też bo trochę jak homoseksualista. Mnie dopadło przypadkiem jak ciachnięty do domu wróciłem. Zabawna historia ale nie na mirko, jeszcze nie na mirko :D
  • Odpowiedz