Wpis z mikrobloga

@choleryk: dla mnie wersja z jajkami i wilkiem, z "zajac pagadi", który podkradał jajka, to niestety, ale propagowanie kradzieży, przestępstw, to alegoria państwa totalitarnego XD Bramkarz hokejowy to co innego - niestrudzony obrońca uciśnionych, prawy mąż, sportowiec symbol walki, męstwa i wartości. #polonistykaboners
  • Odpowiedz
@pogop: skandal, bo fajnych ludzi staram się wyławiać / mam teraz trochę przypał, bo swego czasu obserwowałęm każdego, kto mnie zaczął, niby być fair, wyszło, że połowa to barany, albo ich nie ma na wykopie :/
  • Odpowiedz
u mnie w subach naprawdę niewielu, czuj się wyróżniony ;) niektórych ziomów nie obserwuję, bo spotykamy się pod tagami więc nie potrzebuję na nich patrzeć XD
  • Odpowiedz
@pogop: pojechałem z kumplem furę oglądać, kupić chciał. Zajechaliśmy na komis, taki jeden łysy podjechał, dziadek komis otworzył, wyprowadziliśmy, bujnęliśmy się i tyle piły widzieliśmy / ogólnie w #!$%@? bilbordów przy drodze :)

jak to pod poznaniem, jak grzybów przy wysypie
  • Odpowiedz
@choleryk: ale kupił w końcu czy nie?

Mieszkam tu od pięciu lat i wiele się w tym czasie poprawiło, ale mieszkałem już w fajniejszych miejscach. kiedyś chciałbym wrócić do Olsztyna, gdzie studiowałem, ale niestety bezrobocie tam szalejące - dlatego nie zostałem.

W komisach u nas niezłe samochody są, zazwyczaj nie lepione powypadkowe, ale rzecz jasna kręcone jak wszędzie. Poza tym blisko do Niemiec na własne poszukiwanina.
  • Odpowiedz
@biczplis: na lotnisku teraz to ja żonę jeździć uczę - nie na głównym pasie, bo tam czasami lądują XD świetny obiekt, ale żal, że niszczeje
  • Odpowiedz