Wpis z mikrobloga

@Smok_Baltazar: a co mam ci jeszcze raz napisać to samo? ok może tym razem zrozumiesz, postaram się w prostszych słowach. Albo może w punktach?
- baxton, zwyrol, zabielski czy kogo tam sobie jeszcze wymyślisz mają coś za uszami. Każdy tam każdego kryje dopóki jest im to na rękę.
- to co aktualnie robi zwyrol jest dobre społecznie i powinien kontynuować swoją krucjatę przeciw grubemu i reszcie pdf
- ma nadzieję,
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: To może prościej kolego. Czy Wardęga ma na koncie jakieś grzechy podchodzące pod pedofilię? Bo jeżeli wiesz coś na ten temat to biegnij na policję. Nigdzie nie twierdzę, że Wardęga jest aniołem. Ale mówienie w tych okolicznościach, że oni są "tak samo złymi ludźmi" to zestawienie pedofilii i innych patologi z czym? Z aspołecznym dziwakiem? Zestawianie takich rzeczy na równi to wręcz przyjmowanie, że "p-------a to nic takiego złego".
  • Odpowiedz
Czy Wardęga ma na koncie jakieś grzechy podchodzące pod pedofilię?


@Smok_Baltazar: nie pamiętam ile ta dziewczyna miała lat ale chyba była nieletnia bo nawet zwyrol mówił, że miał szczęście, że ona się akurat zasłoniła. Ale można to podciągnąć pod próbę gwałtu. bo nie powiesz mi, że podejście do losowej nastolatki i próba macania jej po cyckach jest normalna?
Prank z zombie gdzie był wypadek i wardęga robiący sobie z tego
  • Odpowiedz
Ale można to podciągnąć pod próbę gwałtu


@WhiskeyIHaze: No to pozostaje mi życzyć tobie zdrowia.

No tak, boobsman no bo co innego... Już jeden przypadek "molestowanej" dziewczyny został wyjaśniony. Ale lokalne ulfiki udają, że tego nie widzą. Czekam, aż pochwalisz się zgłoszeniem tej sprawy na policji. Ciekawe czemu tabuny tych rzekomo molestowanych lasek nic z tym nie robią. Jedyna, która zabrała głos jak się okazało została podstawiona.
  • Odpowiedz
@Gieremek wyobraźcie sobie, że nie ma w Internecie kogoś takiego jak Wardega, kto jest w stanie tyle zaryzykować żeby ujawnić ten szajs. Sorry ale nikt nie jest idealny, a mało kto miałby odwagę iść na taką wojnę.
  • Odpowiedz
@Smok_Baltazar: o, na tym koncie jeszcze na screenie nie byłem. No ja dalej podtrzymuję swoje zdanie. To, ze Wardęga nie ma żadnych pdfskich akcji nie znaczy, że on jest dobry. Jest takim samym rqczyskiem jak cała reszta tego patoversum. Sam promował patogale, bral w tym udział (konfy, f2f, filmiki i projekty związane z patoversum, walki). Świadomie szerzył popularność tego zjawiska patocelebracji.

Aktualnie mu szczerze kibicuje, ale liczę, że sam też
  • Odpowiedz
@gris123 @niewiem88: otóż to, byczku +1. nie wiem jak można nie widzieć tego... gdyby wardega był taki obłudny, zły i chciwy to by siedział sobie w fame na wygodnej posadce i kosił kase za te g---o walki i mącenie wody na konferencjach co przychodzi mu bardzo łatwo. a tak to musi się ciągać po sądach, opłacać prawników, słuchać grubasa jak mu grozi ukraińcem, bać się o rodzinę i spać
  • Odpowiedz