Wpis z mikrobloga

@Kierowca-ufo: bo ludzie którzy kupują to na pierwsze moto zupełnie się na nich nie znają. Zresztą podobnie jak Ty napisałeś "w miarę ok egzemplarze". A co nie jest w miarę ok? przebieg? legendarny silnik który bez obsługowo (oprócz książkowej regulacji zaworów) robi 100k i więcej. Ale każdy nie wiedzieć czemu goni za niskim. W motocyklu który ma ponad 10 lat i dla niego jest zdrowiej żeby robił chociaż te 5k
  • Odpowiedz
@Kierowca-ufo: Trzymają, bo praktycznie nie ma dla nich alternatywy. To chyba jedyny świeżo wyglądający motocykl z rzędową czwórką dostępny na A2 poniżej 20 tysięcy, który wygląda nieco sportowo. Poza tym, to bardzo udany model jest. W motocyklach na pełne A wybór jest już większy, ale wersje na A2 zawyżają cenę modelu ogółem. Podobnie jest z Tenerą 660, dobry motocykl, wygląda jak "rasowy" advenczer w stylu dakarowym i dzięki temu dzisiaj
  • Odpowiedz
@Kierowca-ufo: tak wygląda dziś rynek, właśnie wystawiałem moją XJ6, ale w wersji N. Przeglądając ogłoszenia 13-14 k zł to motocykle często uszkodzone, nawet z dziurami w lampach ?!, porysowane itd., więc potem za ile chcesz wystawić swój motocykl gdzie wszystko jest w bardzo dobrym stanie? 18-20 może trochę przesada (chyba że na prawdę znikomy przebieg), 16-17 realnie.
  • Odpowiedz