Wpis z mikrobloga

@Ruler:

Może zamiast kolejnej porcji bełkotu udzieliłbyś w końcu konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie? Czy może to przerasta twoje możliwości? W sumie w przypadku lewaka to nic dziwnego.
  • Odpowiedz
@cowiekmapa: No ale jak skomentujesz powtarzanie rosyjskich kłamstw? IMO niedopuszczalne są słowa o Stalinie i twierdzenie, że dyktatorowi można przemówić do rozsądku a tłumowi nie - tu wychodzi po prostu nieznajomość historii i porównywanie Stalina do demokracji i twierdzenie , że Stalin jest lepszy jest całkowicie niepoważne.Poza tym mówienie , że Łukaszenka to świetny polityk albo twierdzenie, że

Zwłaszcza domaganie się przeprosin za mord w Katyniu to kompletny bezsens, gdyż
  • Odpowiedz
@xvovx: Wystarczająco wyczerpałem temat. Podałem argumenty popierające moje zdanie, a Wy ciągle wymagacie czegoś innego. Czego? Nie mam pojęcia. Wypowiedzi tego oszołoma zacytowałem. Także mam już z Was beke, bo to jak walenie grochem o ścianę. Zachowujecie się jak każda paranoidalna skrajność. Ciekawe skąd sugestia że jestem lewakiem? Bo uważam Was za umysłowo chorych? ;>
  • Odpowiedz
@Ruler:

Podałem argumenty popierające moje zdanie, a Wy ciągle wymagacie czegoś innego. Czego? Nie mam pojęcia.


Nie masz pojęcia? Serio? Czytanie ze zrozumieniem stoi u ciebie na aż tak niskim poziomie, że nie rozumiesz jak się ciebie pyta o przykłady prorosyjskich poglądów JKM? Bo to co podałeś to sorry, ale nie ma nic wspólnego z pro lub anty rosyjskością. W ogóle z Rosją ma to niewiele wspólnego.
  • Odpowiedz
@cowiekmapa: No i nic - dla mnie to , że daje się zmanipulować w takich kwestiach, albo w kwestii Krymu - to zakłamywanie historii. I nie twierdzę , że jest agentem rosyjskim - po prostu takie słowa w tych sprawach uważam za żenujące i kompromitujące
  • Odpowiedz