Wpis z mikrobloga

@xvovx: Chyba odwróciłeś kota ogonem. Właśnie, że mówi to co chce salon, bo on sam jest prorosyjski, więc się nie kryje z tym. Tak to jest jak się jest uśpionym agentem, który ma za zadanie mieszać w głowach młodym prawakom, którzy myślą, że rozumy pozjadali i jedynie co widzą to koniec własnego nosa.(Zupełnie nieświadomie, choć z dobroci dla ojczyzny)
  • Odpowiedz
@Ruler: Dobra, to powiedz mi które konkretnie poglądy, podkreślam poglądy (nie wyrwane z kontekstu wypowiedzi) JKM można określić jako prorosyjskie?
  • Odpowiedz
@xvovx: Jaruzel jest prorosyjski, urban tak samo, więc o co Ci chodzi? Poza tym znajdziesz jeszcze we wpisie @AlohaInternet jak to krul wyraża swoją opinie na temat rosyji naszej czerwonej. A co z wystąpieniem w carskim mundurze?

Nie wiem czy głupa próbujesz udawać czy Cię już tak skorwinili, że masz klapki na oczach.
  • Odpowiedz
@xvovx: Tak w ogóle to JKM staje po stronie Rosji i Chin w sprawach Kosowa, Osetii Południowej i Tybetu... JKM krytykuje demokrację (niekonstruktywnie), krytykuje ubezpieczenia (jeśli kogoś nie stać na samodzielne sfinansowanie leczenia, to niech umiera), popiera rozjechanie doliny Rospudy itd, itp.
  • Odpowiedz
@Ruler: Chin i Tybetu już w to nie mieszaj. Mowa jest o prorosyjskich poglądach, a takich póki co nie podałeś. Krytyka demokracji, ubezpieczeń, poparcie dla rozjeżdżania Rospudy również nie mają nic wspólnego z pro lub anty rosyjskością. Co się zaś tyczy tej Osetii to podaj jakieś konkretne wypowiedzi, które świadczą, że poglądy JKM są proruskie.

A co z wystąpieniem w carskim mundurze?


Nie wiem czy głupa próbujesz udawać czy Cię
  • Odpowiedz
@Ruler: Będąc monarchistą oczywiście, że krytykuje demokrację. Patrząc na dzisiejsze wybory zdecydowanie wolałbym być rządzony przez średnio rozgarniętego króla(albo krula). Krytykuje ubezpieczenia publiczne, ponieważ jako liberał uważa, że prywatne ubezpieczenia i pomoc biednym będzie wydajniejsza od państwowej.

O byciu ruskim agentem pierwsze słyszę. Możesz dać link?

  • Odpowiedz
@cowiekmapa: @xvovx: Dobrze, dobrze żołnierzyku #korwinkrul

Aj waj. Krul taki mondry, że tylko on sam siebie rozumie. Nawet jego wierni poddani w pełni nie ogarniają jego boskości. Wierzą że miłościwie niepanujący posługuje się językiem prawie proroczym tak, że trzeba doszukiwać się drugiego dna w jego wypowiedzi i zawartego w nim prawidłowego przesłania. Czytać między wierszami, odgadywać co autor miał na myśli, jakie metafory zastosował. Prawie jak na lekcji polskiego przy analizowaniu poezji tylko gorzej.
R.....r - @cowiekmapa: @xvovx: Dobrze, dobrze żołnierzyku #korwinkrul 

Aj waj. Krul ...

źródło: comment_tkEQsllnf49jxnQLyFUrvPpfCSSURDcf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ruler: Czy powiedziałem cokolwiek, czego krul nigdy nie powiedział wprost? Nie.

Najeżdżacie na #!$%@?, mówicie, że jest ruskim agentem nie podając jego wypowiedzi ( zamiast tego, zapewne bardzo śmieszny dla Was, tylko link do "Korwin jest ruskim agentem. #bekazkorwina" ).
  • Odpowiedz