Wpis z mikrobloga

@GdzieJestBanan: @teluch: Alternative für Deutschland to nie groźna partia, gorszy jest Jobbik - nacjonalistyczna partia, często określana mianem neofaszystowskiej, posiadają swoją bojówkę z mundurami, mundury przypominały mundury węgierskich nazistów z okresu II wojny światowej, bojówka już była zdelegalizowana, ale rejestrują się pod innymi nazwami.
@Tassadar: nie no, nie chodzi mi o palenie żydów czy coś w ten deseń :D po prostu nie chcę, żebyśmy mieli powtórkę z sytuacji Anglii czy Francji, chociaż to nam nie grozi :) o 'rumunach' nie wspominam, bo sporo z nich to nielegalni imigranci, więc ciężko się ich pozbyć
@GdzieJestBanan: Za ograniczenie imigracji z krajów islamskich to jestem za, wolę jednak inne kraje. Nielegalni imigranci oczywiście powinni być odsyłani.

Chociaż tak naprawdę problem nie leży w imigrantach nawet tych islamskich, ale w pobłażaniu im, stosuje się jakieś dziwne nieoficjalne przywileje, a władza powinna bardziej nawet konsekwentnie przestrzegać prawa w stosunku do imigrantów.

Np. była taka sytuacja we Francji (pewnie nie jedna) że muzułmanie w masowej ilości zaczęli się modlić blokując