Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Moje przemyślenia po 3 odcinku:
Podoba mi się Karol - wydaje się być spoko i jest całkiem przystojny. Totalnie nie czaję zachwytu lasek nad Kubą…
Anastazja to księżniczka, strasznie wyniosła, widać, że ma się za lepszą od pozostałych. I jeszcze ten jej płacz przy barze pod publiczkę, że ona nie wie jak pomóc Ali… xD
Julka jest turbo dziecinna, przesłodzona, widać, że chce być koleżanką każdego i każdej, ale nie mogę jej już słuchać. Na setkach to też się wypowiada jakby kij połknęła. Myślę, że może nieźle odwalać jak zacznie jej się d--a palić przy którymś rajskim (liczę na to, bo wyjdzie jej prawdziwy charakter). Obawiam się jednak, że będzie w tych ciepłych kapciach bardzo długo…
Olka aka Derpienski ma charakterek, widać, że tam grubo zamiesza i sobie nie da wejść na głowę, myślę, że za niedługo zacznie ghostować Kubę, bo chłop widać „za dużo i za szybko”. Ciekawi mnie jej postać.
Andrzej, jak to Andrzej - niby jest a go nie ma. Mało ważny typ, który odpadnie przy pierwszej lepszej okazji.
Maja - flaki z olejem, ładna dziewczyna ale chyba bym się przy niej zanudziła…
Bon Jovi - niby spoko, ale trochę krindżowy… wiem, że to nie moja sprawa ale strasznie mi przeszkadzają jego włosy, no nienawidzę takich fryzur i uważam, że tylko ta laska z Top Model dobrze wyglądała w takich włosach xD poza tym, strasznie stracił w moich oczach gdy nie potrafił wymienić ani jednej cechy Ali. Choćby z grzeczności mógłby powiedzieć, że ma ładny uśmiech itp… ja osobiście poczułabym się fatalnie w tym momencie, że nie ma we mnie nic, kompletnie NIC fajnego według niego… widać, że ten brak odpowiedzi bardzo Alę ruszył, skoro zwątpiła czy jest ładną dziewczyną…
Damian - widzę drugiego Pawła Leżaka, który nie umie się sam zdecydować i wypytuje całą resztę co zrobić.
Ala - myślę, że nie odpaliła jeszcze wrotek, trochę słabo, że tak szybko może się jej przygoda tu skończyć ale takie są zasady. Jeśli odpadnie to chciałabym zobaczyć, czy jak będzie możliwość pojedynku to czy Anastazja taka „psiapsi” będzie o nią walczyć kosztem swojego bycia (o ile dobrze zrozumiałam zasadę tych pojedynków?).
Sabrina - trochę mnie przeraża jej wiek, widać, że ciężko się jej wbić w grono dziewczyn, nie dziwię się więc, że przebywa z chłopakami.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aida_Birchwood: mam podobne przemyślenia do Twoich, łącznie z ciepłymi kapciami Julki u Bon Jovi. Maja i Andrzej myślę, że będą długo ze sobą, jak Judaszyca z Jędrzejem. On będzie przy niej tkwił, a ona będzie ślinić się do Kuby jak Judaszyca do Moto.
CO do pojedynków, to ja rozumiem to też tak jak Ty, zobaczymy przy pierwszej okazji czy dobrze. Ale obstawiam, że żadna z dziewczyn nie zaryzykuje swojej pozycji,
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer nie muszę nic przepracowywać, bo znam swoją wartość natomiast uważam, że kolesiowi zabrakło albo mózgu albo podstawowych zasad wychowania, mówiąc wszystkim dziewczynom coś miłego, a ją totalnie pomijając w tak prostym zadaniu. Tym bardziej, że nie widziałam aby mieli ze sobą jakąś aferkę czy cokolwiek.
  • Odpowiedz
@Aida_Birchwood też nie czaję tego zachwytu nad Kubą. Ale miałam dawno temu ziomka na studiach który mógłby być bratem bliźniakiem Kuby (serio wyglądają baaardzo podobnie) i chłop też nie mógł się od lasek odpędzić. Ten typ tak ma ((oo))
  • Odpowiedz