Wpis z mikrobloga

Zrobiłem ostatnio po dłuższej przerwie spontaniczny nocny rajd po pubach i trafiałem dosłownie na ludzi rodem z HP (nawet bardziej głupkowato-cwaniaczkowaty klon Srocha był), wytrzymałem z godzinę i musiałem im wygarnąć, bo nie dało się wytrzymać. Pokolenie ego topów, ani sensownie pogadać z typami ani wyrwać laskę (chyba, że jesteś spermiarz bez godności). Napisałem bardziej szczegółową relację, ale wyszła dłuższą niż myślałem. Trzymajcie się tam w tych dużych miastach. XD

Z drugiej strony kluby z klimatem z Warsaw Shore albo rave'y z odklejeńcami. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@avirant: XDDDD.

Cieszysz się chyba bardziej niż dotychczas, że zrezygnowałeś z uczestnictwa ( ͡ ͜ʖ ͡)

ps. A mi jednak żal, że brakło w tej ekipie „pato” swojskiego Wykopka (,)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Rosalinea Wlaśnie dlatego postanowiłem się tym podzielić. XD Ale naprawdę trafiłem na cały przekrój hotelowych osobowości jednej nocy. Co za pech...

No fajna przygoda, ale serio nie dałbym rady, im człowiek starszy tym bardziej ma w------e i mówi ludziom wprost co o nich myśli. Przynajmniej ja tak mam. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@avirant: uwierz mi, że kumam! Ja już na tyle „stara”,że już mnie nie bawi HP, a wyłącznie w zażenowanie wprawia.

Nie mniej …….. liczyłam na powiew „świadomej i inteligentnej świeżości”

Ech…. Szkoda, że Cię tam brakło (,) Mógłbyś narobić rabanu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Rosalinea Dzięki, miło! ( ͡º ͜ʖ͡º)

HP to dla mnie typowe guilty pleasure, chociaż ostatnie sezony pozostawiają wiele do życzenia. To akurat dobrze o Tobie świadczy. Jak ktoś oglada to na serio i traktuję tych ludzi jako autorytety, to ma problem. Z wszystkich edycji może z 10 osób bym naliczył które wydają się ogarnięte.

Jak będą to jeszcze kręcić kilka sezonów, to kto wie, może zmienię
  • Odpowiedz
@avirant: hahaha…. Odważ się na numer swojego życia…. Byle mądrze! Wykorzystaj potencjał i mądrze zbieraj tantiemy ( ʖ̯) Wykop będzie Cię wspierał i Ci kibicował ( ͡ ͜ʖ ͡) nawet rajtuzki od Ciebie kupię 🤪
  • Odpowiedz