Wpis z mikrobloga

Kuc @Vealheim dodaje wpis (typowy dla wyznawców guru Korwina) o tym jak to demokracja jest zła i nie do pogodzenia z chrześcijaństwem, a później burzy się o mój komentarz "już czuję ten #boldupy na demokrację jak Kucwin-Mikke znowu nie dopcha się do koryta"

http://www.wykop.pl/wpis/7782218/mamy-na-wykopie-kilku-fanatykow-ktorzy-odnosze-wra/

swoją drogą dlaczego ten agent-prowokator Korwin-Mikke w ogóle korzysta z demokracji którą tak gardzi i nienawidzi? jak chce przejąć władzę i zostać Korwinem Królem to niech zbierze swoich ludzi i przeprowadzi kucrewolucje :)

#heheszki #4konserwy #neuropa #polityka

@Jariii @marcin- @Handy
  • 9
@AlohaInternet: to, że narzeka na demokrację, nie znaczy że robi źle. Wytykasz na każdym punkcie bycie kucem i piszesz, że jak się nie podoba to zrobi rewolucje - jakby to było takie proste. Nie każdy ma możliwości, ale każdy ma prawo się wypowiedzieć, niezależnie ile osób się z tym zgadza. "Heheszkuj" dalej.
@Franek666: w 2007 roku Platforma Obywatelska wygrała wybory prezentując program liberalny (antybiurokratyczny, 3 x 15%); gdyby Korwin-Mikke chciał realnych zmian (a nie był ruskim agentem-prowokatorem) to a) zbudowałby 1 partię (a nie kanapy co chwile zmieniające nazwy) b) z sensownym programem (dostosowanym do realiów politycznych) c) nie błaznowałby / robił z siebie debila.

Korwin-Mikke jednak w ciągu 20+ lat nie potrafił stworzyć sensownego programu i woli robić za pajaca / celebrytę.
@AlohaInternet: nie chce mi się nawet tego czytać. Żeby nie było, nie bronię poglądów @Vealheim, po prostu twój wpis tak raził nastawieniem "ad personam" że mnie to wkurzyło. Gierki polityczne zostawiam wam, kłóćcie się dalej, może coś zmienicie.
@AlohaInternet: RPP nie było partią tylko stowarzyszeniem. PJKM zmieniło nazwę na WiP po odejściu JKMa a z UPRu (nie był członkiem PJKM wcześniej). Następnie przekształcili to w to co mamy teraz.

Unia Polityki Realnej - Wolność i Praworządność


A to nigdy nie istniało.