Wpis z mikrobloga

Cześć mirki. Obecnie mam podpisaną umowę z T-mobile od 1997r. w Czerwcu powinienem przedłużać abonament, ale dostałem tragiczną ofertę - mianowicie za coś koło 89zł abonamentu/miesiąc zaoferowali mi HTC one za 1300zł. Teraz pojawia się pytanie, czy warto kontynuować z nimi negocjacje i walkę o tańsze koszty/bonusy etc, czy może przenieść się do Play? Znalazłem tam opcję Nowa FORMUŁA 4.0 UNLIMITED 49.90 zł / miesiąc gdzie HTC one dostałbym za 979zł (również brałem pod uwagę LG G2, Galaxy Note 2).

Z tego co zauważyłem, to nawet pakiety w Play byłyby korzystniejsze w tej ofercie za 49.90 porównując do tej oferty z T-mobile za ~89zł

Jak myślicie co robić, dzwonić do Play?

#play #tmobile #telefony #siecikomorkowe #abonament
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mattttx w sumie nigdy nie zastanawiałem się nad tego typu rozwiązaniem, bo z tego co widzę to właśnie w tej ofercie mam nielimitowane rozmowy nawet za 30zł, więc skoro miałbym mieć ofertę na 15 miesięcy i zapłacić za nią 450 zł + te 1200zł za telefon na allegro = 1650 zł, a umowa za 50 zł na 24 miesiące = 2400zł po 24 miesiącach (1950 zł po 15 miesiącach) to wychodzi
  • Odpowiedz