Wpis z mikrobloga

#wojna #polityka #ukraina #rosja

Obejrzałem właśnie wywiad z Władimirem Ponomariowem na didaskalia#88.
Były polityk z rządu Putina, tworzy w Polsce, wraz z innymi opozycjonistami nową rosyjską konstytucje. Tworzą też siły zbrojne mające na celu walkę o wolną, demokratyczną Rosję.

Szczerze polecam ten wywiad, bardzo mocny i rzeczowy.
Zrobiłem znalezisko by prorosyjskie szury z głównej też miały dostęp.
https://wykop.pl/link/7520189/jak-rosyjski-polityk-ocenia-putina-rosje-i-polakow-wladimir-ponomariow

Ruskie boty japa siedzieć cicho. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filjan - #wojna #polityka #ukraina #rosja

Obejrzałem właśnie wywiad z Władimirem Pon...

źródło: obraz_2024-08-19_191705240

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uważam że zamiast biało-niebiesko-białej flagi powinni mimo wszystko używać biało-niebiesko-czerwonej - ale z błękitem z czasów Jelcyna, który potem zmieniono.


@prawda_w_moskwie: ten układ i kolorystyka już zawsze będa kojarzyły się z gównem, niezależnie od odcieni
  • Odpowiedz
@Filjan: Ja tam nie chce, żeby ktoś rozsądny rządził w Rosji. Mają rządzić Putiny żeby ten kraj coraz bardziej pogrążać.
A tak to przyjdzie ktoś rozsądny wprowadzi nie daj boże demokrację potem reformy, będzie walczył z korupcją itp. Rosja zacznie się rozwijać dojdzie do jakiegoś poziomu(jak Polska) i nagle dojdzie do władzy ich jakiś "stawacz z kolan", który nie będzie się kłaniał zgniłemu zachodowi jak u nas PIS. Tyle, że
  • Odpowiedz
@Filjan: też oglądałem ale z dużą dozą ostrożności. Jednak bądź co bądź ruSSki i za darmo tam na stołku tyle lat nie siedział.
Nie mówię, ,że źle gada ale w takiej sytuacji politycznej w jakiej się znalazł właściwie nie ma możliwości aby przyjmował inna narrację.
  • Odpowiedz
  • 0
@danob99 nic nie stoi na przeszkodzie żeby polska i inne kraje Europy też były w tym czasie dobrze rządzone i też się rozwijały zrównoważenie, miały armię bez korupcji, nie rozdawały na socjal dla sniadych lekarzy i zawsze były krok przed kacapem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz