Wpis z mikrobloga

ty na dystrybucji u angola smigasz? Placa tam za kazda godzine? sobota 150%? Jak mi janusexy w powiecie mowia ze soboty pracuja za 150pln to nigdy nie znajde pracy


@RandomowyTyp: Tak w uk na dostawach do sklepow,
7-9 godzin ostatnio,
czasami siedze 8 godzin i do domu bo roboty nie ma a zaplacone za 10godzin, +-200£ na dzien na wlasnej dzialalnosci, jak robisz nadgodziny powyzej 10godzin to przy 15 godzinach masz 250-300£ zaleznie od dnia tygodnia.
Jazdy malo tak pomiedzy 150-200km,
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: no ja w polskiej dystrybucji robilem to tak kolorowo nie bylo, dniowka czyli mzoesz #!$%@? 14h i masz zaplacone to samo, za soboty ( 2 w miesiacu ) nikt ci nie daje dodatkow wszystko wliczone w stala pensje.. na Dino w polszy to masz 5,5k na solo i 6k na naczepie, umowa najnizsza kraj tez sie nie nadzwigasz ale zalezy bo niekiedy maja rozladowane elektryki na dino, to wtedy
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: No sa rozne dystrybucje, trzeba skakac i szukac az nam podpasuje,
Z tymi rozladowanymi elektrykami to ja podjezdzam jak widze ze nie podladowany to podlanczam, sa takie ze wystarczy podladowac 5min i juz wystarczy zeby calego tira rozladowac,
A jak nie to paleciakiem zaczynam, akurat te najlzejsze palety sa na tyle naczepy to w sam raz albo ide przerwe 15 min zrobie w kabinie i wracacm i zaczynam, ale
  • Odpowiedz