Wpis z mikrobloga

@Fotos324: typiara po wypiciu kilku drinków zaczęła sie rzucać do jakichś patusow na mieście a te zjeby zamiast ją wyjaśnić to się #!$%@?ły do mnie. Szczęśliwie to były jakieś manlety po 70kg wagi także szybko otrzezwieli jak zobaczyli, że nie zamierzam odpuszczać. Potem tylko kilka zolnierskich słów do różowej i nigdy więcej jej już na szczęście nie zobaczyłem xd
  • Odpowiedz
@Fotos324 umówiłem się na ruchanie z managerka cocomo która miała parę swoich zdjęć sprzed lat więc jak otworzyła mi drzwi i zobaczyłem fest wieloryba wiedziałem że trzeba jak najszybciej się ewakuować. Po 2 winie powiedziałem że już czas na mnie że wracam nie wypuściła mnie niestety ale skończyło się na lodzie. Pozdro Ania :D
  • Odpowiedz
@Fotos324 takich historii mam dużo ale nigdy nie używam określenia per randka. dziewczynom też to mówiłem że nie chodzę na randki ew schadzki :) na jednej z takich na 1 spotkanie laska zaprosiła mnie ok 2 na chatę - nie były to czasy smartfonów - akcja z 2013 r Kraków i trochę błądziłem po okolicy. Spóźniłem się z 30 min wpadam na chatę a ona siedzi z kolegą i tak siedzieliśmy
  • Odpowiedz
@Fotos324: Ja poszedłem z 3 lata temu na randkę laska 26 lata przyjechała z mamą która potem nas zostawiła ale dziwnie jest mi do dzisiaj xD Ja miałem wtedy 34.
  • Odpowiedz
@Fotos324: Miałem w #!$%@? spotkań i prawie nic z nich nie pamiętam.

Jedna się popłakała jak się zapytala czy wierzę w boga i powiedziałem, że nie.
Z inną grałem w planszówki w kawiarni i ogarnialiśmy zasady ledwie i wygrałem. #!$%@?ła się i myślała, że mi #!$%@? w szachy szczegolnie że powiedziałem, że znam zasady. A tak naprawdę to elo 1300, więc powyżej zawodów wojewódzkich dla femoidów. Dostala nieoczekiwany #!$%@? i
  • Odpowiedz
@Fotos324: @Konszachty Dziewczyna powiedziała że bała się. Nie spotkaliśmy się w więcej. Nie chodzi nawet o to że to że przyszła z mamą tylko laska mega wierząca i na pierwszym spotkaniu pytał mnie o to czym ma bierzmowanie i takie tam. A że nie mój klimat to dałem osobie spokój. Generalnie mocno się ukrywała i miała agendę bo jak gadaliśmy to nie zdradzała takiego zainteresowanie wiarą.
  • Odpowiedz
@Fotos324: 1. laska zaczęła płakać, bo przypomniał jej się były mąż 2. laska zaczęła płakać, bo przypomniał jej się zmarły narzeczony 3. laska przez 25 minut spotkania odpowiadała tylko jednym zdaniem na moje pytania, nic więcej nie mówiła.
  • Odpowiedz
Ja poszedłem z 3 lata temu na randkę laska 26 lata przyjechała z mamą która potem nas zostawiła ale dziwnie jest mi do dzisiaj xD Ja miałem wtedy 34.


@RitmoXL: nie mogly sie zdecydować dla której taki pan pryczny sie należy
  • Odpowiedz