Wpis z mikrobloga

#ufc tak się kończy kozaczenie typowa polska wiocha gamer nawet nie ma pojęcia jak Islam by go zmielił w oktagonie XD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniczekkk: uwielbiam takie porównania xd Styl robi walki, a Mateusz zawsze miał problem z ludźmi z lepszymi warunkami fizycznymi. Walka z Islamem wyglądała by podobnie do tej z Armanem - byłaby wyrównana
  • Odpowiedz
@Xdxxdxddd: Chodzi o długi zasięg ramion, a nie czystą siłę fizyczną. Ziółkowski, Turner, Hooker ze wszystkimi było ciężko chociaż stójka z Danem nie wyglądała źle, bo wchodził w wymiany. Za to z jakiegoś powodu nie dowiózł zapasów poza pierwszą rundę xd
  • Odpowiedz
@Karier: z RDA tez bylo ciezko ktory jest nizszy, RDA tez go podlaczyl nie wiem czy pamietasz. Moim zdaniem chodzi wlasnie o sile fizyczna albo w zasadzie jej brak, gosc nie ma sily nikogo utrzymac w parterze. powinien zejsc do piórkowej i rzucac crackhedami typu omalley albo vera :>
  • Odpowiedz
@Xdxxdxddd: True, podłączało go pewnie 3/4 przeciwników xD. Mati ma całkiem niezły boks, ale z deficytem zasięgu nie istnieje, bo jako wykalkulowany wrestler boi się wchodzić w półdystans. Zobacz jak równo pięści szły z Fizievem i Armanem. Carukjana przecież wyboksował(wyłączając kopniecia). Jakby Gamrot miał siłę Rębeckiego to już dawno miałby walkę o pas za sobą xD
  • Odpowiedz
@Karier: razem mogliby miec wszystko xD niestety chinczyk dostal sromotny #!$%@? od emeryta ostatnio wiec tez braki są :/ chyba nie dla polskich husarzy pas ufc, bo w janka to juz chyba nikt nie wierzy. Dziwne troche biorac pod uwage fakt jak duzo ludzi u nas trenuje MMA xD na pewno znalazlo by sie kilku talenciakow ale my chyba mamy za slaby mental na sukcesy jako naród, fajnie jakbym sie
  • Odpowiedz
@Xdxxdxddd: Jakby mma było tak doinwestowane jak piłka to połowa pasów do Polski należy xD. Pare prospektów póki co jest, chociaż Czarek Oleksiejczuk mnie troche zmartwil pojsciem do freakow mam nadzieje ze tylko po kase
  • Odpowiedz