Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#nowotwor #rakcontent
Drogi czytelniku. Jeśli w przeszłości nie miałeś jeszcze styczności z nowotworem jelita grubego, albo kimś, kto miał - oszczędź czasu sobie i nam i nie czytaj dalej.

Z uwagi na regularne picie setek litrów trucizny (znanej markowo pod nazwa Coca-Cola) i historię choroby w rodzinie, znajduję się w grupie podwyższonego ryzyka. Nabyłem już nietolerancję laktozy, kto wie, co jeszcze jest w drodze... Pytanie do osób z doświadczeniem: jakie objawy udało wam się zaobserwować w początkowym stadium choroby? Zależy mi na jednoznacznym potwierdzeniu bądź wykluczeniu stanu zagrożenia życia w nieodległej przyszłości... Do lekarza nie pójdę, bo boję się igieł, a na widok pielęgniarki stażystki zmieniam stan skupienia (fetysz roleplay). Nie żeby to miało jakiekolwiek znaczenie w ostatecznym rozrachunku, ale jeśli mam się #!$%@?ć za kilka lat chciałbym zrobić z nimi coś pożytecznego :wink:



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mirko_anonim idź do lekarza, mężczyzny skoro boisz się, że się podniecisz, a nie szukaj "jednoznacznego potwierdzenia" na podstawie opinii anonimów z internetu.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Zazwyczaj objawy pojawiają się w końcowym stadium choroby.
Polecam zrobić kolonoskopię w celu zbadania czy masz polipy w jelicie grubym. Jeżeli masz to wycinają i dają do badań histo, określają co to za polipy i będziesz co parę lat musiał robić kolonoskopię.
A rury w dupie nie ma co się wstydzić
Innej opcji nie ma.
  • Odpowiedz