Wpis z mikrobloga

Ciekawe ilu ma tu konta i walczy za Rosje.
Ten najbardziej po prawej to zdaje się uciekł przez Białoruś do Rosji i pluje co jakiś czas w tamtejszych mediach na Polske. Nie wykorzystują go zbyt mocno, bo sprawia wrażenie ułomnego.

Fota sprzed około 8-9 lat. Przegladam swoje stare foldery i rózne ciekawostki znajduje.

#rosja #ukraina #ruskapropaganda
szurszur - Ciekawe ilu ma tu konta i walczy za Rosje.
Ten najbardziej po prawej to zd...

źródło: bzUP81846sA

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szurszur: Wśród tej proruskiej ferjany najbardziej rozwala mnie przykład Modzelewskiego, który zupełnie nie kryje się z proruskimi sympatiami, jest felietonistą Myśli Polskiej, robi wywiady na kanale YT Poręby, a jednocześnie przez osiem lat był dyżurnym, gospodarczym ekspertem PiS, udzielającym się w TVP i Polskim Radiu. Drugi, analogiczny przykład to Bartoszewicz. I tacy pisowcy mają czelność wyjść przed kamery i zarzucić komuś prorosyjskość.
  • Odpowiedz
  • 2
@wyscrollowany: Nawet na Wykopie wypowiedzi Modzelewskiego wrzucali z komentarzem w stylu, ''zobaczcie on nie jest onucą a krytykuje Ukraine''. Ludzie nie wiedza co mu sie zdarzało publikowac i mysłą, że to obiektywny komentator. W sumie nie znałem go za bardzo kilka lat temu, ale monitoruję rosyjskie media i tam cyklicznie wrzucali co korzystniejsze dla nich jego teksty, wiec dobrze go zapamietałem i zdziwiło mnie to, że nadal był wtedy doradcą
  • Odpowiedz