Wpis z mikrobloga

@mieszkamzmamusia: Pu**n w takich chodził i bekę z niego mieli, daj pan spokój. Próbowanie oszukwianai samego siebie i chodzenie na takich "szczudłach" to jeszcze większa kompromitacja cw*la niż po prostu bycie niskim ehhh
  • Odpowiedz
@Polishdoomer02 true, lepiej się pogodzić z tym, że jest się kurduplem i że różne rzeczy trudniej będą przychodzić lub nie przyjdą (laski, szacunek w oczach innych itp.) niż poniżać się w chodzeniu "na szczudłach", przecież to musi psychicznie niszczyć o wiele bardziej niż te kilka cm co się doda. Plasterek na ranę co nic nie da. Ale to moje zdanie z mojego manleckiego życia, niech inni robią co chcą. Ogólnie samoakceptacja
  • Odpowiedz
@Polishdoomer02 :/ mi z wiekiem przyszła wyjebka na bycie manletem, jeszcze jakieś 5 lat temu była psycha sitting, ale się z tym pogodziłem czego tobie również życzę, teraz nawet sytuacje, w których jestem np. inaczej traktowany niż koledzy wzrostacy (na minus ofkors) wywołują wewnętrzny śmiech, że ludzie to zwierzęta kierujące się instynktami xd

ogólnie znajomość tych mechanizmów ewolucyjnych i patrzenie na to trochę jak obserwator-biolog-behawiorysta studiujący zachowania zwierząt (ludzi) pozwala nabrać
  • Odpowiedz