Wpis z mikrobloga

Sprobowalem sobie tej gry, bo wylosowal mi ja playnite do sprobowania, mialem ja w bibliotece ponad 9 lat, musiala byc z jakiegos giveawaya.

Gre kojarzylem od dluzszego czasu, w sensie, ze istnieje, ale dopiero po zagraniu wiem jak faktycznie wyglada.

Pogralem z 20 minut i wylaczylem, bo bylem troche obsrany (no i nie chce sie za bardzo zapocic przy tej pogodzie).

Szczerze, bardzo pozytywne zaskoczenie, nie gram jakos duzo w horrory, ale jak juz w cos w ostatnim czasie gralem, to raczej byla to zmula (tak z glowy to pamietam Layers of Fear w ostatnim czasie, straszne meh). A tutaj... poczulem sie niekomfortowo, a nawet nie gralem w takim pelnym setupie pod zastrzyk adrenaliny/atak serca (ciemno, zimno, najlepiej jak cos pada, i jeszcze gramy w sluchawkach).

Odkladam gre na pozniej, bo aktualnie nie stac mnie mentalnie na takie przygody, ale nawet po tak krotkim czasie spedzonym z gra moga to polecic. Od razu przypomnialy mi sie jakies bardziej wyszukane jumpscary z Condemned czy scena w hotelu z Call of Cthulhu (tego starego) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #horror #playnite #steam
katopa - Sprobowalem sobie tej gry, bo wylosowal mi ja playnite do sprobowania, miale...

źródło: capsule_616x353

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach