Wpis z mikrobloga

#gothic

Muszę się wam do czegoś przyznać.

Dziesiątki razy przeszedłem Gothic 1 Strażnikiem/Najemnikiem czy Magiem, ale nigdy Strażnikiem Świątynnym.

Tym razem będzie inaczej.
Qwero - #gothic 

Muszę się wam do czegoś przyznać.

Dziesiątki razy przeszedłem Goth...

źródło: 20240814200714_1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qwero: Bez kitu ja tak samo. Przeszedłem grę wszystkimi frakcjami po kilka razy, ale nigdy nie ŚŚ. Jakoś nie wiem... Czy to już ta pora żeby nadrobić przed rimejkiem?
  • Odpowiedz
  • 0
Może nie dziś, nie jutro, ale na pewno przed remakiem jest to KONIECZNE.

Nie podpuszczam cię, ale... nie masz ochoty wrócić do Gothica raz jeszcze i zagrać tym razem jako Strażnik Świątynny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qwero: @Camuflash Mam to samo haha! Tylko, jeżeli tylu nas jest i nie przeszliśmy Gothica I Strażnikiem Świątynnym to w czym tkwi problem w takim razie :D? Ma ktoś jakieś propozycje rozwiązania tego problemu?
Czas to nadrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)- a czekaj, "Ah shit here we go again"- to Najmenik, czy MAG tym razem :D?
  • Odpowiedz
@ZajawkowiczeQ: Ja ogólnie nie jestem fanem bagniaków, i nic mi się nie podoba w ich klasach. Jak już miałem grać wojem to tylko SO / NO mimo że i tak punktów zostaje tyle, że można na koniec zrobić uber "paladyna". SŚ jest dla mnie taki nijaki.
  • Odpowiedz
@Camuflash: doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Ale przy Strażniku Świątynnym można poczuć ten właśnie klimat bagienny, kiedy znasz już grę na pamięć, a nagle "odblokowujesz coś innego", stajesz się częścią bractwa i możesz się wczuć w ich społeczność i nawet "dla picu" bardziej kręcić się po ich okolicy bez celu, paląc bagienne ziele, wczuwać się w klimat (oczywiście, jeżeli masz dużo czasu i Ci się chce hehe). A z
  • Odpowiedz